Skocz do zawartości
Forum

Jakie zalecenia po usunięciu zęba?


Gość e...m

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli miałaś zgorzel zęba to o ile tak pamiętam , to chyba nie wolno wyrywać od tak sobie , najpierw trzeba podać antybiotyk odpowiedni . dopiero potem brać się za wyrywanie . Nie wiem , ja miałam ropę pod zębem i właśnie miałam taką kolej rzeczy jaką opisałam . A gdzie chodzisz do gabinetu ? skąd jesteś ? Ja bym proponowała wybrac się na kontrole ale do innego gabinetu stomatologicznego , jeżeli jesteś z krakowa , to bardzo Ci polecam stomatologie cichoń , miałam tu usuwane dwa zęby ;) jedną szóstke a drugą ósemkę . i wsyztsko się łądnie zagoiło . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość kasia staniczek

Dokładnie. Jak jest zgorzel to sie nie usuwa zęba, przynajmniej tak czytałam w wielu artykułach. Że najpierw trzeba to wyleczyć antybiotykiem , dopiero potem jakikolwiek zabieg. Przecież tam jest strasznie dużo zarazków. Co do gabinetu, to ja akurat jestem z Warszawy i tutaj świetną placówką jest Centrum Demed na Ursynowie ;) Leczenie zawsze dobrze przeprowadzone, miła atmosfera i dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina Lis

Przede wszystkim po usunięciu zęba powinno się odpoczywać, nie wolno nic dźwigać. W wielu przypadkach przepisywany jest antybiotyk oraz jest ketonal. W srtomatologii Cichoń dostałam własnie antybiotyk clindamycinum 600 mg oraz ketonal. przynajmniej nie miałam zadnych problemó z okostna itd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...