Skocz do zawartości
Forum

W jaki sposób zmienić kolor zębów?


Gość t...l

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam takie pytanie ponieważ moje zęby 4 i 5 zmieniły swój kolor na ciemniejszy mimo tego że w zebach nie ma dziur .czym to może być spowodowane i czy można coś zrobić żeby zmienić kolor tych zębów. Oto zdjęcie zębów. https://zapodaj.net/30377284be880.jpg.html

Odnośnik do komentarza

A nie jest to efekt tego ,ze ty po prostu masz te zeby martwe ? Ja na Twoi miejscu udałabym się do jakiegoś dobrego stomatologa . Wgl to skąd jesteś ? Jezeli z Krakowa to od siebie moge polecić bardzo dobry gabinet stomatologiczny jakim jest Stomatologia Cichoń . Sa tu doświadczeni dentyści i co wazne ,ze jest krótki czas oczekiwania na wizytę .

Odnośnik do komentarza

Wybielałem sobie pół roku temu zęby bo chciałem mieć uśmiech jak z Hollywood :D
Jak wiadomo, aby taki zabieg wykonać, koniecznością jest mieć wszystkie zdrowe zęby. Proces przygotowawczy trwał u mnie ponad 4 miesiące. Za ten czas trzeba było podleczyć chore zęby, zdjąć kamień i pozbyć się próchnicy. Po wyleczeniu wszystkich defektów, można było w końcu wybielać. Samo wybielanie przebiegło sprawnie i szybko. Cały zabieg robiłem w przychodni Stomatologia Świątkowska u Pani dr Świątkowskiej i jestem bardzo zadowolony. Tak jestem zadowolony, że się uśmiecham cały czas od tamtej pory bo wcześniej miałem takie zęby, że sie troszkę krępowałem uśmiechać... Fajna sprawa powiem szczerze, niby mi mówili, że zniszczę szkliwo, ale jakoś jedząc lody czy pijąc gorącą kawę nie odczuwam, aby się zrobiły wrażliwsze po zabiegu... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Zęby mogą być martwe, sprawdź u dentysty. Ja wybielałam zęby lampą Beyond w klinice Dent-SM na Bemowie w Warszawie, u dr Jakubowskiej. Efekt super :) W końcu się cieszę pięknym i zdrowym uśmiechem. Teraz tylko co 6 miesięcy chodzę na przegląd :)

Odnośnik do komentarza

No najlepiej poprzez wybielanie. Z mojej strony polecam metodę beyond, sama miałam w ten sposób wybielane zęby w Stomatologii Cichon w Krakowie. Efekt jak dla mnie super ;) Trzeba tylko pamiętac o wyleczeniu wszystkich zębów.

Odnośnik do komentarza
Gość sabinasz

Takie zęby mogą być martwe, warto udać się do stomatologa i on Ci powie, jaki może być zakres pracy nad tymi zębami. Jeśli chodzi o wybielanie, to ja robiłam ten zabieg w klinice Luxdentica, mają tam świetnych specjalistów, więc nawet jeśli by się okazało, że ząb jest martwy, to na pewno coś zaradzą :)

Odnośnik do komentarza
Gość Asia Bialek

NAjlepiej poprzez wybielanie. U mnie sprawdziła się lampa Beyond w gabinecie Stomatologia Cichoń w Krakowie. Efekt bardzo dobry. Poza tym bardzo dobre podejście do trudnych pacjentów, którym np jestem ja ;)

Odnośnik do komentarza

Chciałam zawsze mieć ładny uśmiech i idealne żeby jak gwiazda. Wyrywać zębów nie chciałam i wstawiać implantów, ale zdecydowałam się na licówki porcelanowe. Teraz moje zęby wygladaja idealnie. Polecam miejsce gdzie je wykonywałam Estetyka Uśmiech Malan w Wieliczce

Odnośnik do komentarza

Dobrze jest skonsultować sytuacje ze stomatologiem. Niestety ale w rzadkich przypadkach rozwija się problem próchnicy pod dziąsłem oraz ząb obumiera. Trzeba wtedy przeprowadzić leczenie kanałowe i potem wybielanie tych konkretnych zębów  ( tak - jest możliwość wybielenia nawet martwych).

Jeśli wszystko jednak jest z nimi w porządku mozna zastanowić się nad licówkami:

https://www.ortoprotex.pl/licowki-kompozytowe-a-porcelanowe-ktore-wybrac/

Na stronie jest opisane, jak wybrać takie licówki. Polecam porcelanowe, dają najładniejszy efekt. 

Odnośnik do komentarza

Ja polecam wybielanie zębów metodą nakładkową, ponieważ efekt jest naprawdę długotrwały. Wybielałam pół roku temu i do dzisiaj zęby wyglądają super. Szczerze polecam tę metodę. Ja wybielałam w Scandinavian Clinic.

Odnośnik do komentarza

Ja również uważam, że wybielanie zębów powinno odbywać się po konsultacji ze stomatologiem. Jeśli jesteś z Krakowa to polecam gabinety Lux Med. Mają świetnych specjalistów i doradzą jaką dla Ciebie będzie najlepsza forma wybielania.

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna Wiejak

Wszystkie naturalne metody wybielania zębów należy wykonywać z umiarem, najlepiej będąc pod stałą obserwacją stomatologa. ALbo... można odrazu umówić się na wybielanie u profesjonalisty ? Tu mogę polecić Villa Nova w Warszawie

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna Wiejak

Wszystkie naturalne metody wybielania zębów należy wykonywać z umiarem, najlepiej będąc pod stałą obserwacją stomatologa. ALbo... można odrazu umówić się na wybielanie u profesjonalisty ? Tu mogę polecić Villa Nova w Warszawie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...