Forum Zdrowe zęby

W jaki sposób zmienić kolor zębów?

~t...l

~t...l

witam mam takie pytanie ponieważ moje zęby 4 i 5 zmieniły swój kolor na ciemniejszy mimo tego że w zebach nie ma dziur .czym to może być spowodowane i czy można coś zrobić żeby zmienić kolor tych zębów. Oto zdjęcie zębów. https://zapodaj.net/30377284be880.jpg.html

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Nicole256

~Nicole256

A nie jest to efekt tego ,ze ty po prostu masz te zeby martwe ? Ja na Twoi miejscu udałabym się do jakiegoś dobrego stomatologa . Wgl to skąd jesteś ? Jezeli z Krakowa to od siebie moge polecić bardzo dobry gabinet stomatologiczny jakim jest Stomatologia Cichoń . Sa tu doświadczeni dentyści i co wazne ,ze jest krótki czas oczekiwania na wizytę .

laurette

laurette

Jesli chcesz wybielić to najpierw zdarcie kamienia a potem zabieg wybielania.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 23 lata, Kraków
~Jokerrr1

~Jokerrr1

Wybielałem sobie pół roku temu zęby bo chciałem mieć uśmiech jak z Hollywood :D
Jak wiadomo, aby taki zabieg wykonać, koniecznością jest mieć wszystkie zdrowe zęby. Proces przygotowawczy trwał u mnie ponad 4 miesiące. Za ten czas trzeba było podleczyć chore zęby, zdjąć kamień i pozbyć się próchnicy. Po wyleczeniu wszystkich defektów, można było w końcu wybielać. Samo wybielanie przebiegło sprawnie i szybko. Cały zabieg robiłem w przychodni Stomatologia Świątkowska u Pani dr Świątkowskiej i jestem bardzo zadowolony. Tak jestem zadowolony, że się uśmiecham cały czas od tamtej pory bo wcześniej miałem takie zęby, że sie troszkę krępowałem uśmiechać... Fajna sprawa powiem szczerze, niby mi mówili, że zniszczę szkliwo, ale jakoś jedząc lody czy pijąc gorącą kawę nie odczuwam, aby się zrobiły wrażliwsze po zabiegu... Pozdrawiam.

~JaninaGajdzik

~JaninaGajdzik

Zdecydowania lampa beyond . ;) wybielałam zęby w stomatologii cichoń w krakowie . Zabie wybielania bardzo dobrze przeprowadzony . Widac ,ze pracują na bardzo profesjonalnym sprzęcie ;)

~Wyszka

~Wyszka

tak! wybielałam u dr Cichonia i moim zdaniem na prawdę dobrze wykonany zabieg! i jakie mam śliczne zęby ;)

~laraaa

~laraaa

Zęby mogą być martwe, sprawdź u dentysty. Ja wybielałam zęby lampą Beyond w klinice Dent-SM na Bemowie w Warszawie, u dr Jakubowskiej. Efekt super :) W końcu się cieszę pięknym i zdrowym uśmiechem. Teraz tylko co 6 miesięcy chodzę na przegląd :)