Skocz do zawartości
Forum

Czym kierować się przy wyborze ortodonty?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daniela33

Prawdę mówiąc my jeździmy z Częstochowy do ortodonty do Łodzi :) Po pierwsze, bo w Łodzi jesteśmy dość często po drugie dostaliśmy namiary do bardzo dobrego ortodonty od znajomej, która wcześniej się u niej leczyła. Myślę, że kierować trzeba się opinią innych pacjentów przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza

No tak...niestety nie da się ukryć, że wybór dobrego ortodonty to nie łatwe zadanie. Wszystko przez ilość dostępnych gabinetów, które w ostatnim czasie się otworzyły. Ale z drugiej strony znaczna ilość ortodontów powoduje zwiększanie się poziomu obsługi pacjenta, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Ja właśnie poszukuję jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego gabinetu. Podpowiedzcie czym się kierować przy wyborze najlepszego ortodonty?

Odnośnik do komentarza

No, wybór nie jest prosty, ale najlepiej się zastanowić nad tym, co chcesz mieć robione u ortodonty. Ja robiłam invisalign i dlatego pojechałam do dental care w tychach do doktor Pniok, która jest jedną z najlepszych specjalistów w takim leczeniu. Jestem bardzo zadowolona i nie żałuję ani dojazdów, ani pieniędzy, które zapłaciłam za leczenie.

Odnośnik do komentarza

Słyszałam sporo dobrego o Invisalign właśnie. Kusi mnie że nie widać wcale tego aparatu :) Ja jestem z Wawy i tutaj świetne opinie ma Rock Your Smile i lekarze, którzy tam pracują. Szkolił ich jakiś włoski profesor. Wiem że także mają w swojej ofercie Invisalign więc myślę że się umówię na wizytę aby się dowiedzieć czegoś więcej o tej metodzie w moim przypadku. Bo z tego co wiem nie każdy może taki aparat stosować?

Odnośnik do komentarza
Gość klaudiahh

Ja chodzę do Rock Your Smile na Ostrobramską do dr Borzymowskiej-Sawickiej :) I polecam bardzo mocno! Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia, mimo że dopiero jesteśmy w 1/3 drogi, to już widać zmiany :) A jak wybierałam ortodontę? Hmm, no przede wszystkim pytałam po znajomych i dwie koleżanki tam chodziły, więc miałam info z pierwszej ręki, a opinie w internecie też bardzo dobre, tak że nie zastanawiałam się jakoś długo :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...