Skocz do zawartości
Forum

Czy pogotowie stomatologiczne jest płatne?


Gość o...u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 2 tygodni boli mnie 6 byla zatruwana gdy poszłam do dentysty z płaczem wyciagnal trutkę i przepisał antybiotyk jednak antybiotyk nie działa nie potrafię jeść kazał mi się zwrócić na pogotowie stomatologiczne . Czy jest ono płatne? NIKA

Odnośnik do komentarza

No to może w Krakowie jest na NFZ, ale np w Katowicach i w okolicach wszędzie pogotowie dentystyczne jest prywatnie. Jedynie co pozostaje to tylko i wyłącznie jak na NFZ klinika na Francuskiej. Pamiętam jak sama jechałam z moją rana po usunięciu ósemek zatrzymanych. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Ale 100 zł było nie moje. Na chwilę obecną to szukam jakiegoś sensownego gabinetu stomatologicznego w Sosnowcu i znalazłam coś tutaj

Odnośnik do komentarza

W przypadku naszych zębów nie ma co oszczędzać  - wiem po sobie. W końcu mamy jedne  na całe życie. Poza regularnym szczotkowaniem dobrze jest mieć pod ręką porządnego dentystę. Regularne przeglądy to podstawa jeśli zależy nam na utrzymaniu ich w dobrej kondycji. Zarówno na takie przeglądy jak i w sytuacjach awaryjnych świetnie sprawdza się codziennastomatologia.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...