Forum Zdrowe zęby

Czy pogotowie stomatologiczne jest płatne?

~o...u

~o...u

Witam od 2 tygodni boli mnie 6 byla zatruwana gdy poszłam do dentysty z płaczem wyciagnal trutkę i przepisał antybiotyk jednak antybiotyk nie działa nie potrafię jeść kazał mi się zwrócić na pogotowie stomatologiczne . Czy jest ono płatne? NIKA

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~justyjus

~justyjus

ja mam stomatologa takiego który w nagłych wypadkach przyjmuje mnie na cito. Dlatego wybierajcie takiego dentystę który ma codziennie otwarty gabinet.

~herman

~herman

Pogotowie stomatologiczne zazwyczaj ma podpisaną umowę z NFZ, więc jest ona darmowa. Jednak jeżeli chcesz wyleczyć swoje zęby do końca a nie tylko pozbyć się bólu to gabinet stomatologiczny jest lepszym rozwiązaniem. Ja mieszkam pod Krakowem i chodzę do http://properdent.pl/ Tam zawszę mogę liczyć na profesjonalną pomoc.

~CarlaB

~CarlaB

No to może w Krakowie jest na NFZ, ale np w Katowicach i w okolicach wszędzie pogotowie dentystyczne jest prywatnie. Jedynie co pozostaje to tylko i wyłącznie jak na NFZ klinika na Francuskiej. Pamiętam jak sama jechałam z moją rana po usunięciu ósemek zatrzymanych. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Ale 100 zł było nie moje. Na chwilę obecną to szukam jakiegoś sensownego gabinetu stomatologicznego w Sosnowcu i znalazłam coś tutaj