Forum Zdrowe zęby

Wybielanie zębów u dentysty

Hardtba

Hardtba

Witam.
Ile kosztuje takie wybielenie zębów u dentysty?
Czy lepiej żebym sam sobie wybielił paskami? I mam pytanie, jak mam jednego martwego zęba to pasek go wybieli? A jak nie to co z nim zrobic?

177402 hardtba Mężczyzna, 20 lat, Polska

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ona_poznan

~ona_poznan

Zabieg wybielania w gabinecie sporo kosztuje (ok 1000 zł). Słyszałam też, że może doprowadzić do długotrwałej nadwrażliwości zębów więc nie warto. Paski używałam ale efekt jak dla mnie za słaby. Wyszukałam w necie metodę Martuni i nie żałuję, że spróbowałam bo teraz mam naprawdę białe zęby :)

~elaryk

~elaryk

domowe sposoby??u mnie ani paski ani pasty wybielajace się nie sprawdziły

wroc-bea

wroc-bea

Paski nie wybielą zębów po leczeniu kanałowym. Jedynie w gabinecie stomatologicznym możesz bezpiecznie i równomiernie wybielić. Domowe i apteczne preparaty są słabe, mało skuteczne i nietrwałe bo ich stężenie jest dużo mniejsze niż to stosowane u stomatologa. Tylko dentyści mają uprawnienia aby je stosować. Dlatego wybielanie w gabinecie kosztuje więcej, ale efekt jest stabilny i na ładnych kilka lat. Do tego lekarz dobiera odpowiedni dla pacjenta środek, jego stężenie i czas tak aby nie uszkodzić zębów i szkliwa. Koszt jest różny w zależności od sposobu i gabinetu. Najlepiej zadzwoń do kilku stomatologów w swoim mieście i zapytaj.

--

Dobry lekarz, stomatolog to tylko zawód czy pasja i powołanie?

177038 wroc-bea Kobieta, 39 lat, Wrocław
~hermant

~hermant

Jeżeli mieszkacie w okolicach Lublina i poszukujecie sprawdzonego gabinetu stomatologicznego, w którym moglibyście poddać się wybielaniu zębów to polecam wam przychodnię https://przychodniadental.pl/ Tam spotkacie się z profesjonalną obsługa i niezłymi cenami.