Skocz do zawartości
Forum

Ząb z którym chirurg sobie nie poradził


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, byłam u chirurga wyrwać dolną ósemke, dostałam znieczulenie po 10minutach okazało się że nie działa,dostałam kolejne które również nie zadziałało. Chirurg powiedział abym przyszła za tydzień i spróbuje ponownie. Oczywiście po tygodniu poszłam ale znowu to samo! Boli strasznie, ząb naruszony a ja jedynie usłyszałam że zostaje mi narkoza... Nie wiem co robić już, ból jest nie do zniesienia, codziennie biore tabletki , które działają na dwie godziny. Gdzie mam się zgłosić?Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

A powiedz mi skąd jesteś ? jak z krakowa to radze Ci udac się do dobrego gabinetu , np do stomatologii cichoń( tutaj miałam usuwana ósemkę )znieczulenie nie zadziałało to prawdopodobnie jest tam stan zapalny , który najpierw nalezy wyleczyć , poprzez podanie antybiotyku w tym momencie .dopiero jak wyleczysz stan zapalny , możesz iść na usunięcie zęba , nie prędzej . A wiem co pisze bo miałam podobny problem ,

Odnośnik do komentarza
Gość maybelline26

Na pewno szukaj innego chirurga - profesjonalnego i kompetentnego. Ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji, wyrywałam ósemkę w gabinecie Indexmedica i odbyło się to bez najmniejszych problemów, mimo, że ósemka była osadzona w kości. Dostałam antybiotyk i wszystko się zagoiło.

Odnośnik do komentarza

Mieszkam w woj. dolnoślaskim a obecnie jestem za granica i tu mieszkam. Przed wyrywaniem dostałam dwa antybiotyki i dziwili się dlaczego mi nie pomogły. Na moje szczęście przestało boleć ale to tylko kwestia czasu jak na nowo zacznie a i musze uważać jak jem, bo wystarczy okruszek i zaczyna sie wszystko od nowa. Chciałam wyleczyc zęby a teraz na nowo boje sie wejśc do gabinetu. Jedyne co mi po głowie chodzi to leczenie pod narkozą. Ból zęba to chyba najgorsze co może być...

Odnośnik do komentarza

Faktycznie chyba trafiłaś na chirurga stom. partacza krótko mówiąc :/ Tak jak tutaj piszą dziewczyny. zmienic w takim wypadku lekarza. A w stomatologii Cichoń jeszcze nie miałam usuwanej ósemki, ale bedę miala. termin mam za tydzień. Póki co t miałam tu zawsze leczenie, które kończyło sie powodzeniem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MartynikaD

ja tez usuwałam dolna ósemke ostatnio, w Krakowie u dr Adama Balczynskiego, zglosilam sie do niego ze wzgledu na dobre opinie z neta i nie zaluje bezbolesnie bezstresowo a do tego sprawnie i szybko mimo ze nie byla "najlatwiejsza", moge go polecic bez wahania, przyjmuje w Scandinavian Clinic w centrum

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...