Skocz do zawartości
Forum

Wybielanie zębów


Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie wizyta u dentysty lepsza! Mój chłopak używał takich pasków i past do wybielania zębów i nie za bardzo mu to pomgło. Pózniej wygoniłam go do dentystki (nie napisałaś skąd jesteś, my akurat z Wolsztyna i chłopak był u pani Henschke) i to była dużo lepsza decyzja. Opowiadał, że nałożyła mu jakiś specjalny płyn na żeby i po 30 minutach już był wolny. A zęby są dużo bielsze :)

Odnośnik do komentarza
Gość paski czy żele?

Stosowałam paski wybielające z Crest, ale zastanawiam się teraz nad zelami, których też uzywają dentyści... szukałan na https://www.ceneo.pl/Wybielanie_zebow/Rodzaj:Zele_wybielajace.htm i jest kilka dobrych opcji do wyboru, czy ktoś ma porównanie? Czytałam, że biała perła dość dobrze sobie radzi z odcieniem, a paski zdjęły mi tylko przebarwienia i nie rozjaśniły naturalnego koloru kości...

Odnośnik do komentarza

Stosowałam paski, ale jakoś nigdy mnie efekt końcowy nie satysfakcjonował. Płytka moich zębów jest ciemna i żółta, wiec zawsze chciałam jakoś temu zaradzić, no ale ani paski, ani nakładki nie dawały dobrego efektu. Zęby nie były po nich białe, a raczej poszarzałe. Dlatego w końcu poszłam na wybielanie do mojego dentysty - do Dentala w Lublinie na Lwowskiej. Ofert wybielania u profesjonalisty był mega dobry. Nie tylko same wybielanie trwało krótko, nic nie bolało, no i w bardzo korzystnej cenie, ale też sama biel zębów była idealna, no i utrzymuje się przez długi czas, polecam. 

Odnośnik do komentarza

ja to robiłam w Stomatologii dr Cichonia w Krk. Jestem bardzo zadowolona, jest dokładnie i przede wszystkim dobrze w końcu mam ładny i biały uśmiech. Opieka w sam raz także nie mam co narzekać. czuję się w pełni komfortowo!

Odnośnik do komentarza

Warto jest zacząć na pewno od tych mało inwazyjnych sposobów. Jak od dobrania dla siebie odpowiedniej pasty do zębów:  https://naturasiberica.com.pl/pl/menu/pasty-do-zebow-299.html Od siebie polecam te od Natura Siberica. Szczególnie ich wybielajacą czarna pastę do zębów. Regularne jej stosowanie pozwala na szybkie usunięcie osadow z kawy i herbaty na zębach jak również ich delikatne wybielenie.

Nie powoduje przy tym nadwrażliwości zebów. 

pol_pl_Naturalna-wybielajaca-czarna-past

Odnośnik do komentarza

Absolutnie nie kupne preparaty, chyba że takie sprawdzone przez dentystów. O wiele lepiej iść z tym do specjalisty żeby wszystko było po twojej myśli. Poniżej ci zostawię linka do bardzo dobrej kliniki dentystycznej. Elektoralna.pl 

Odnośnik do komentarza

zdecydowanie tylko w gabinecie. moim zdaniem to przede wszystkim dobry wybór i gwarancja ze niczego się nie uszkodzi. ja to robiłam w stomatologii Cichonia i wydaje mi się ze to był doskonały pomysł! wszystko dokładnie i dobrze zrobione! 

Odnośnik do komentarza

Nie szoruj bóg wie czym bo sobie diabła możesz narobić. Jeżeli chodzi o wybielanie to polecam tylko u dentysty. Wszelkie pasty na polskim rynku nie wybielą! Najlepsze są oryginalne szwajcarskie ( kiedyś mi ktoś przywiózł ale nazwy nie pamiętam)ale jeżeli masz kość w odcieniu żółtego to możesz szorować i szorować, zedrzesz szkliwo a i tak będą żółte.
Do wybielania polecam tego stomatologa w Krakowie:
https://studiose.med.pl/nasze-uslugi/wybielanie-zebow/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...