Skocz do zawartości
Forum

Potrzebny Chirurg Stomatolog (Katowice, Chorzów) NFZ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam 24 lata i poszukuje fachowego na miarę NFZ lekarza Stomatologa, który będzie w stanie usunąć korzenie oraz zęby w zaawansowanym stanie próchnicy. Mam zamiar usunąć wszystkie zęby gdyż są w opłakanym stanie a leczenie raczej nie wchodzi w grę bo chcę jak najszybciej poprawić swój uśmiech by w końcu móc się szczerze uśmiechać. Nie stać mnie obecnie na prywatne leczenie dlatego też skupiam się na sztucznej szczęce by chociaż w najbliższym czasie czuć się swobodnie a może w przyszłości zarobie na lepsze rozwiązanie. Pragnę tez by lekarz był otwarty i uprzejmy w stosunku do pacjenta, ponieważ jest to dla mnie wstydliwy i trudny temat, który już nie daje mi spokoju. Pozdrawiam i z góry dziękuję!

monthly_2016_04/potrzebny-chirurg-stomatolog-katowice-chorzow-nfz_3878.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość martaaa9022

Koniecznie sprawdźcie sobie Klinikę Borczyk w Katowicach. tam na pewno znajdzie się chirurg stomatolog, który doskonale zajmie się Waszymi zębami. Warto zadbać nie tylko o wygląd swoich zębów, ale i o to, aby było zdrowe, mocne i aby można było się nimi cieszyć jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza

W Katowicach na Gwiazdach - niestety nie na nfz ale prywatnie jest Astra Dent, mega profesjonalna klinika gdzie kompleksowo zajmują sie zębami id leczenia po upiększanie, tak też jest znany na cały Śląsk świetny chirurg. Jak coś skomplikowanego to polecam bardzo b świetnie sie zna a ma też pod reka najnowocześniejszy sprzęt i do leczenia i do diagnozy też

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek8

też nie wyrywałam na nfz, tego bym się bała. nie wiem czy lekarze na nfz się przykładają tak jak nalezy. Nastały takie czasy że z pewnymi rzeczami do nfzetowskiego to aż strach.... ja wyrywałam prywatnie w Stomatologii Ligota w Katowicach, nie bolało , poszło szybko i bezkomplikacyjnie - idealnie chirurg wszystko usunął, nic nie zostało a miałam do wyrwania korzenie 2 ósemek więc nic łatwego niestety.

Odnośnik do komentarza

Hey , ja na NFZ wyrywalam raz zęba i podziękuje bardzo , 4 godziny rwania po czym dentysta powiedziała ona nie da rady proszę jechać do chirurga ! Teraz chodzę do Dental Servis ( pogotowie dentystyczne w Katowicach ) zęby rwę z narkoza! Dla tego że mam chaczykowate korzenie i bardzo ciężko jest je wydostać. Ogólnie nie mam ich już 8 z tego powodu ze były naprawiane kanałowo i niestety dostał się stan zapalny. Wiem tez ze w Med centrum na Wolności w Katowicach można wsiąść usługi na raty

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.04.2016 o 02:36, anemene napisał:

Witam! mam 24 lata i poszukuje fachowego na miarę NFZ lekarza Stomatologa, który będzie w stanie usunąć korzenie oraz zęby w zaawansowanym stanie próchnicy. Mam zamiar usunąć wszystkie zęby gdyż są w opłakanym stanie a leczenie raczej nie wchodzi w grę bo chcę jak najszybciej poprawić swój uśmiech by w końcu móc się szczerze uśmiechać. Nie stać mnie obecnie na prywatne leczenie dlatego też skupiam się na sztucznej szczęce by chociaż w najbliższym czasie czuć się swobodnie a może w przyszłości zarobie na lepsze rozwiązanie. Pragnę tez by lekarz był otwarty i uprzejmy w stosunku do pacjenta, ponieważ jest to dla mnie wstydliwy i trudny temat, który już nie daje mi spokoju. Pozdrawiam i z góry dziękuję!

monthly_2016_04/potrzebny-chirurg-stomatolog-katowice-chorzow-nfz_3878.jpg

ej no zdjęcie niesamowite prawie jak potwór z gwiezdnych wojen

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...