Forum Zdrowe zęby

Koszt aparatu ortodontycznego

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~poczta1

~poczta1

ojj to wszystko zależy od gabinetu i od tego jaki wybierasz sobie aparat ortodontyczny , czy np metalowy stały , czy kompozytowy czy jeszcze tam jakiś szafirowy bądź inny jeszcze lepszy. w tym momencie np w gabinecie stomatologia cichoń w krakowie , gdzie mieszkam zresztą , to tutaj ceny wahaja się od 1800 do 4500 zł. ceny tuaj jak na prywanty gabinet sa bardzo przystępne ,a czas oczekiwania na wizyte krótki.

~Hanaaa

~Hanaaa

Aparat to pikuś. Późniejsze koszty leczenia są gorsze. Ja mam założony zwykły 1500 zł na jeden łuk, górny. Leczę się już rok i 7 miesięcy. Wizyta co miesiąc 150 zł.

~anna_sy

~anna_sy

Skonsultuj to u mojego ortodonty, którego mogę polecić z Łodzi dr Ślusiewicz bardzo dobry ortodonta. Ja przeszłam proces leczenia i moje dwie znajome i wszystko przebiegło bardzo fajnie poza pierwszym miesiącem leczenia, ale to wiadomo :)

~KasiaRiedel

~KasiaRiedel

wszytsko zalezy jaki to jest aparat , czy to jest stały , czy ruchomy itd . Sama też szukałam i bo mam krzywy zgryz na dole . I znalazłam cennik z gabinetu do którego chodzę

~Ula Pionek

~Ula Pionek

Na NFZ masz możliwość założenia aparatu tylko wyłącznie do 12 roku życia. Potem już tylko się płaci. A robisz jeden łuk czy góra dół ? Np w centrum demed na urysnowie za jeden łuk ceny zaczynają się od 2000 zł . Zreszta tu masz link to zbacz sobie ceny. Na pewno są bardziej przystępne niż w wielu innych gabinetach https://ursynow.centrumdemed.pl/ceny/