Forum Zdrowe zęby

pomocy implant czy wkręty

ja2016

ja2016

Pomocy mam.w łamaną 3ke w połowie jest przewidziane leczenie kanałowe
Myślę. O odbudowie go na sztyfcie
(ŚRUBIE)- czy to.jest trwałe na ile.lat ? Czy warto
implant - trwały. Materiał
wiem ale mam dylemat pomocy

171202 ja2016 Mężczyzna, 29 lat, warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

nana31

nana31

Z tego co wiem to implanty są bardzo trwałe przez wiele lat. A przy właściwej pielęgnacji nawet do końca życia. Nawet złamanie takiego zęba czy ryzyko próchnicy jest bardzo niskie. Moja dentystka też właśnie mi o tym ostatnio mówiła bo tylni ząb mam do usunięcia i tak właśnie zastanawiam się nad jakimś uzupełnieniem aby móc czymś gryźć:)

147970 nana31 Kobieta, 38 lat, gdańsk
therena

therena

zdecydowanie warto, to jest inwestycja na lata. ja podobne dylematy miałam jak musiałam się zdecydować na licówki ale teraz w ogole nie żałuje, to była dobra decyzja

195096 therena Kobieta, 45 lat, Sosnowiec
~Kike1223

~Kike1223

Najlepiej idź do dobrego stomatologa . I tyle ;) jak jesteś z okolic warszawy to bardzo polecam cigabinet ratyńscy dental Clinic . pracują tu stomatolodzy z dużym doswiadczeniem i praują na bardzo dobrych sprzętach ;)

~Kellis

~Kellis

potwierdzam, byłam u nich niedawno z wielkim bólem zęba...okazało się ze kanałówka mnie czeka jak nic! no ale poszło sprawnie i miło więc jestem zadowolona że byłam u Ratyńskich!

~Audis

~Audis

to dobrze trafiłaś na nich! moim zdaniem jest to jeden z lepszych gabinetów w Warszawie!

~Elizzz

~Elizzz

ja u nich zakładałam aparat i szczerze mówiąc bardzo ładnie i sprawnie mi to zrobili. trochę bedę go nosić - wiadomo ale jestem zadowolona że akurat na nich trafiłam!

~Stnigowa

~Stnigowa

W Ratyńscy dental Clinic zastanwiałam sie nad implantem w miejsce szóstki , ale na razie nie mam na tyle funduszy. Jestem w trakcie zbierania ;) Ale miałam tutaj piaskowanie zebów ;) leczenie też. za każdym razem zakończone sukcesem ;)