Skocz do zawartości
Forum

Ekstrakcja zęba 38


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zaczne od tego ze nieczasto chodze do dentysty. Pod koniec 2015 roku jednak bol zeba spowodowal ze wybralam sie do dentysty. Bralam wtedy antybiotyk amotaks na infekcjr drog oddechowych. Do stomatologa trafilam z silnym bolem zeba. A konkretniej zmasakrowanej szostki ktora nadawala sie jedynie do usuniecia. Ekstrakcja trwala dosc dlugo. Zab sie kruszyl, stomatolog nie byla pewna czy wszystko wyjela. Po dwoch tygodniach bolu glowy i mrowienia w dziaslach dorwal mnie potworny bol. Trafilam na pogotowie stomtologiczne. Mimo iz bol umiejscawialam w ranie stomatolog byla pewna ze przyczyna twi w kawalku mleczaka ktory znalaxka nad wyrwana szostka. Usunela fragment zeba i powiedziala ze bedzie ok. Po tygodniu znow dopadl mnie bol. Poszlam do stomatolog od szostki. Ta stwierdzila suchy zebodol i podala nispas. Trzeciego dnia kuedy zakladala opatrunek dopatrzyla sie popsutej osemki. Powiedziala ze to od niej jest stan zapalny bo nie wyglada ciekaeie. Zab usunela. Mija miesiac od wyrwania pierwszego zeba , jestem na drugim antybioyyku i od miesiaca cierpie na bole glowy jak by mimkyos polozyl cegle na glowe. Boli mnie w skronisvh .mam mrowienie dziasel i odcxuwam dziure pi zebie . Od czssu do czasu mnie w niej mrowi bolesnie. Pomoxcie co moze byc przyczyna. Nadmienie ze osemke pani stomatolog wyjela z workiem ropnym w korzeniu.

Odnośnik do komentarza

Gabinet stomatologiczny Bochinska jest z pewnością miejscem godnym polecenia. . Zdiagnozowano konieczność usunięcia chirurgicznego. Bałam się bardzo, ale poddałam się zabiegowi. Stomatolodzy wykonali to bezboleśnie i z wielką delikatnością.

Odnośnik do komentarza

Dobrze jest trafić w ręce odpowiedniego stomatologa. Z pewnością do takich miejsc należy gabinet stomatologiczny Ferreus. Wysoka kultura i dbałość o pacjenta. Ogromne doświadczenie i delikatność to dodatkowe atuty tamtejszych stomatologów.

Odnośnik do komentarza

Ceg6.... A czy ta dentystka czasami Ci nie naruszyła jakiegoś nerwu ? No bo ja bym tutaj szukała przyczyny. Aż współczuję. Nie wiem na jakiego dentystę trafiłaś. ja na szczeście trafiłam do dobrego gabinetu Stomatologii Cichoń w Krakowie. Gdzie zajęli się odpowiednio zatrzymaną ósemką.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...