Forum Zdrowe zęby

Czy leczenie kanałowe boli?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~moderkaa

~moderkaa

W takich miejscach na prawdę dobrze człowiek się czuje pomimo, że to stomatolog ;) Wszystko wykonane z najlepszą dokładnością, bardzo dbają o wysoki poziom usług. Byłam zadowolona z wizyty.

~majerankowa

~majerankowa

W lux medzie zaleczyłam trzy zęby i dostałam na to zniżkę zniżkę:) Maja profesjonalnych lekarzy, lecza bez bólu to fakt, sprzęt na najwyższym poziomie. Bardzo mi tam odpowiada.

~izka.walizka

~izka.walizka

Hej, mnie nic nie bolało. Dobry dentysta + dobre znieczulenie to recepta na sukces w tej kwestii :) Mnie akurat leczenie kanałowe wykonywał dr Jasiński z Dent-SM na Bemowie, oczywiście w znieczuleniu miejscowym, pod mikroskopem. Bardzo polecam doktora, precyzyjny i subtelny, a to się w leczeniu kanałowym przydaje :)

~lajkaa

~lajkaa

Nie boli bo zanim ci zaleczą to najpierw zatrują nerw :) Ja też leczę zeby w lux medzie i jestem bardzo zadowolona. Mają profesjonalne podejście do każdego pacjenta, zęby są dobrze , dokładnie zaleczone, bez bólu.

~drozdek

~drozdek

To leczenie pod znieczuleniem :) Ja tez leczę zęby w lux medzie, tam zawsze leczą bez bólu, dobrym sprzętem, bardzo dokładnie.

~Trytytka

~Trytytka

Ja za miło nie wspominam swojego leczenia kanałowego bo pierwsze totalnie mi spartaczyli - fleczer wypadł mi po godzinie, leczenie było bolesne i jak dla mnie za długie a wiadomo jak boli ząb to się wytrzymać nie da. Niby przez 3 miesiące miałam spokój a potem ból pojawił się na nowo. Zmieniłam dentystę ale przed pierwszą wizytą u niego zrobiłam zdjęcie pantomograficzne zębów w warszawskim diagdencie bo tak mi doradzono przy rejestracji. Na podstawie tego zdjęcia nowy dentysta dokładnie zaplanował leczenie kanałowe, wytłumaczył mi co i jak i jakoś to poszło. Ząb wyleczony bo było wszystko zrobione dokładnie, jak należy a nie na słowo honoru jak za pierwszym razem.

~kaska121

~kaska121

Ja chodzę do La Dentica - miałam wykonywane leczenie kanałowe, ale nie było tak źle. Mają nowoczesne metody znieczuleń np. komputerowe więc ból jest znikomy

~dertlop

~dertlop

Technika poszła znacznie do przodu i nie trzeba teraz obawiać się leczenia kanałowego. Warto jednak rozejrzeć się za sprawdzoną placówką, która się tym zajmuje. Jeżeli mieszkacie w okolicach Opola to wybierzcie się do http://rodentia.opole.pl/leczenie-kanalowe/ Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą.

~Alicja Kus

~Alicja Kus

Sama się zastanawiam czy boli czy nie, bo jeszcze nigdy nie miałam. Od niedawna mieszkam w Częstochowie i szukam jakiegoś gabinetu jak ten http://stomatologia-bianco.pl/kontakt/ Prosze o jakąś pomoc, nie znam miasta ani nie mam jak sie kogo zapytać jaki gabinet jest najlepszy. Cenowo wydaje sie być rozsądny

~Natalia1012

~Natalia1012

leczenie kanałowe nie boli o ile trafisz do dobrego specjalisty. ja miałam to szczęście ze trafiłam do pani Basi Czopik. Szybko i bezboleśnie a do tego w milej atmosferze. A umówiłam się z dnia na dzień z powodu bólu. jakby co pani Basia przyjmuje w Scandinavian Clinic przy rynku w Krakowie

~basia871112

~basia871112

Ja robiłam leczenie kanałowe pod mikroskopem w klinice Luxdentica w Krakowie, nic mnie nie bolało :) Zabieg wykonywał dr Michał Lenik, który z tego co wiem specjalizuje się właśnie w tym rodzaju leczenia. Teraz warto wybrać lekarza, który w danym obszarze jest specjalistą, już skończyły się te czasy, że jedna osoba robiła wszystko :)

~minkaaa

~minkaaa

Nie boli, jeśli lekarz jest delikatny. Ja robiłam u dr Plucińskiego w dental care tychy i uprzedził mnie, ze może boleć jak zejdzie znieczulenie, ale sam zabieg (pod znieczuleniem oczywiście) przebiegł bezboleśnie.

~marszalka

~marszalka

Nie boli bo leczony ząb jest martwy i możesz także poprosić o znieczulenie. Ja leczę zęby w lux medzie, opłacam tam pakiet stomatologiczny. Zęby leczone bez bólu, nowymi metodami, bardzo dokładnie.

~kapuścianka

~kapuścianka

W lux medzie leczyłam ząb kanałowo pod mikroskopem, tam dentyści zawsze wykorzystują najnowsze metody leczenia, maja do tego odpowiedni sprzęt. Oczywiście bez bólu i strachu ;)

~Elko

~Elko

Dobrze leczą w Tychach, Dental Care, pytaj o dr Macieja Plucińskiego

~gabaa222s

~gabaa222s

Jeżeli trafi się ktoś z Lublina lub okolic, to mam całkiem niezły gabinet, który z czystym sumieniem mogę polecić - Dental przy ul. Lwowskiej. Pierwszy raz poszłam z mamą, lecz już ponad 3 lata chodzę sama. Super podejście do pacjenta, zawsze czysto i sterylnie, a ceny konkurencyjne. Jak dla mnie - zasłużone 5 na 5

~kamson121

~kamson121

miałam leczenie kanałowe, które przebiegło bezboleśnie w gabinecie lux med, jedynie po zejściu znieczulenia trochę bolało, mogę szczerze polecić

~marysia79

~marysia79

Ja leczyłam ostatnio dwa zęby kanałowo, w klinice Luxdentica w Krakowie. Leczenie pod mikroskopem, teraz lepsze gabinety mają to w ofercie. Mnie ten zabieg uratował oba zęby, które w dwóch poprzednich gabinetach chciano mi usunąć. Zabieg wykonywała pani dr Joanna Ciągło, bardzo polecam.

~Firlere

~Firlere

Lepiej wyleczyć kanałowo niż czekać na to aż ząb całkowicie się popsuje oraz wypadnie.... A niestety do tego może dojść. Potem pozostaje jedynie implant a jest to o wiele większy wydatek niż wczesniejsze wyleczenie. Obecnie są tak dobre metody znieczuleń w gabinetach stomatologicznych, że naprawdę nic nie musicie czuć podczas leczenia. Poza tym jest możliwość wykonania leczenia kanałowego w jednym dniu.

Ze swojej strony mogę polecić ten gabinet stomatologiczny w Krakowie. Chodzę tam regularnie i jestem osobisćie bardzo zadowolona z efektów leczenia.