Skocz do zawartości
Forum

Ropien na dziasle


Gość ropienna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pare tygodni temu zaczelo mnie bolec dziaslo i potem zab. Po jakmis czasie zab przestal bolec, a dziaslo powoli ustepowalo. Pare dni temu na dziasle nad zebem pojawila sie dziwna gulaja z zoltym plynem w srodku. Boli tylko przy naciskaniu.. ale sie nie pokoje.. Czy to moze byc cos powaznego? Z Gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Basia85...Wawa

Właśnie miałam opisać swój problem. A tu podobne pytanie. Mnie bolała lewa jedynka i chodziłam z bólem od dentysty do dentysty. Strasznie bolało mnie nad zębem, gdzieś nad dziąsłem, wyczułam malutką gulkę palcem. W końcu jedna lekarka zasugerowała wizytę u chirurga. Poszłam. Lekarz naciął to miejsce i włożył sączek. Ból minął. Jednak boli jak dotykam w okolicach nosa i dostałam okropnego kataru. Jak mi dzisiaj wyjmował sączek powiedział, że to normalne. Ja jednak martwię się, czy to nie coś z zatokami szczękowymi. :( Biorę Augmentin od trzech dni. Strasznie leci mi z nosa, zwłaszcza z tej właśnie lewej dziurki nad tym zębem. Mam się o co martwić? Czy po nacięciu ropnia trzeba teraz czasu i wszystko minie? :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...