Skocz do zawartości
Forum

Znośny ból zęba


Gość McLolek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Przedwczoraj odczuwalem ból zęba, dolnej, lewej jedynki. Wczoraj sytuacja ustąpiła i ząb mnie nie bolał a dzisiaj zaczął ponownie. Ból jest znośny ale niewygodny. Nie boli mnie dziąsło tylko górna część zęba. Jak zaciskam zęby to ból zanika ale jak puszczę to niestety ból powraca. Wiecie może co się dzieje?
Pozdrawiam serdecznie, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Gość TresorinLove

Idź lepiej do dentysty, a nie zastanawiaj się czy ból zeba jest znośny czy nie. Też tak kiedys zrobiłam i koniec końców okazało się, ze ząb umarł... bo doszło do zapalenie okolicznych tkanek. Tylko ,ze u mnie to była górna szóstka. I mi bardzo pomogli w Centrum Demed na Ursynowie. Ząb nadawał się z początku do wywalenia, ale w końcu zdecydowaliśmy się zę bedziemy ratować. Dzisiaj ząb mam na swoim miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.02.2019 o 14:37, Gość daertyl napisał:

Przyczynę bólu może określić specjalista. I lepiej wybrać się do niego jak najszybciej zanim ból się nie rozwinie. Jeżeli mieszkacie w Opolu to wybierzcie się do http://implantytorun.pl/przewlekly-bol-glowy-wynikiem-zgrzytania-zebow/ Tam pracują specjaliści, którzy nie mają problemów z rozpoznaniem problemu.

Dzięki! Na 100% do nich zajrzę!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...