Forum Zdrowe zęby

Urządzenie do wybielania zębów

~m...l

~m...l

Co powiecie na temat white with style, urządzenie do wybielania zębów :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~jona_r

~jona_r

Wybielanie najlepiej zrobić w gabinecie. Najlepszy efekt, najdłuzej się utrzyma. Dental White na Woli - dobre ceny i świetne jakość.

~Asia kaleta

~Asia kaleta

ja tam uważam tylko i wyłacznie wybielanie w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych. Od siebie polecam wybielanie metodą Beyond, którą ja miałam w Stomatologii Cichoń. Bardzo polecam, wszystko zostało przeprowadzone profesjonalnie

~dermin

~dermin

Też uważam że gabinet jest najlepszym miejscem do wybielania zębów. Ja ten zabieg przechodziłem w przychodni stomatologicznej https://przychodniadental.pl/ Jeżeli mieszkacie w Lublinie to się do nich wybierzcie.

~zuzka11

~zuzka11

Ja sobie kupiłam szczoteczkę soniczną Vitammy Pearl z funkcją wybielania zębów. W aptece internetowej wapteka taką znalazłam. Ma trzy tryby pracy: standardowy, masaż i właśnie wybielanie zębów. Sprawdza się i czyści zęby o wiele dokładniej.

wikiCassidy45

wikiCassidy45

Sama jestem w trakcie poszukiwania dobrego gabinetu w Zielonej Górze, gdzie mogłabym mieć wybielane zębów. Tylko, że niestety nie mam jeszcze wszystkich zębów wyleczonych a o ile czytałam i o ile wiem, to własnie tak musi być. Zęby mają być wyleczone. Szperając po internecie znalazłam coś takiego https://jbstomatologia.pl/zabieg/wybielanie-zebow-lampa-philips-zoom/ Miał ktoś może wybielanie zębów ta lampą philips? Pozdrawiam

--

http://www.danecka.pl

154200 wikicassidy45 Kobieta, 30 lat, Pszczyna
~nuya

~nuya

Zanim umówię się do danego stomatologa choćby na wybielanie zębów najpierw sprawdzam opinie o nim w internecie. Drugą istotną dla mnie sprawą są szkolenia na przykład takie https://www.akademiastomatologii.edu.pl/ ponieważ nie wyobrażam sobie lekarza, który się nie kształci i został na tym samym poziomie od czasu studiów.

~Ekkre

~Ekkre

Zdecydowanie polecam wybielanie u dentysty a nie samodzielnie w domu bo takie wybielanie da lepsze efekty:
szybki efekt wybielenia po jednej wizycie,
wybielanie odbywa się pod okiem profesjonalisty,
zabezpieczone zostają dziąsła,
możliwość wybielenia także martwych zębów,
efekt utrzymujący się około dwóch lat.

Na tej stronie możecie natomiast poczytać sobie o polecanych metodach wybielania:
https://www.sucha24.pl/component/k2/item/11501-wybielanie-zebow-jaka-metode-warto-wybrac

~Karolina 4d

~Karolina 4d

Wybielanie zębów tylko w gabinecie dentystycznym i to sprawdzonym, żeby był efekt. Ja wybielałam zęby metodą nakladkową, rok temu i do dzisiaj jest efekt wow. Bardzo polecam te metode! Ja robiłam w Krakowie – Scandinavian Clinic. Załapalam się wtedy na promocje i widze, że teraz w lipcu tez mają 30% taniej. Mega okazja!

~aasaaaaaaw

~aasaaaaaaw

Mi żaden taki wynalazek nie pomagał, zęby dalej takie raczej były żółtawe, dlatego teraz wybielam u dentysty laserem i efekt jest powalający. Wybielam w Lublinie w New Dent na Nowowiejskiego i bardzo polecam. Mają nowy sprzęt, nie mam nadwrażliwości po zabiegu, no i efekt długo się utrzymuje.