Forum Zdrowe zęby

Urządzenie do wybielania zębów

~m...l

~m...l

Co powiecie na temat white with style, urządzenie do wybielania zębów :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~jona_r

~jona_r

Wybielanie najlepiej zrobić w gabinecie. Najlepszy efekt, najdłuzej się utrzyma. Dental White na Woli - dobre ceny i świetne jakość.

~Asia kaleta

~Asia kaleta

ja tam uważam tylko i wyłacznie wybielanie w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych. Od siebie polecam wybielanie metodą Beyond, którą ja miałam w Stomatologii Cichoń. Bardzo polecam, wszystko zostało przeprowadzone profesjonalnie

~dermin

~dermin

Też uważam że gabinet jest najlepszym miejscem do wybielania zębów. Ja ten zabieg przechodziłem w przychodni stomatologicznej https://przychodniadental.pl/ Jeżeli mieszkacie w Lublinie to się do nich wybierzcie.

~zuzka11

~zuzka11

Ja sobie kupiłam szczoteczkę soniczną Vitammy Pearl z funkcją wybielania zębów. W aptece internetowej wapteka taką znalazłam. Ma trzy tryby pracy: standardowy, masaż i właśnie wybielanie zębów. Sprawdza się i czyści zęby o wiele dokładniej.

wikiCassidy45

wikiCassidy45

Sama jestem w trakcie poszukiwania dobrego gabinetu w Zielonej Górze, gdzie mogłabym mieć wybielane zębów. Tylko, że niestety nie mam jeszcze wszystkich zębów wyleczonych a o ile czytałam i o ile wiem, to własnie tak musi być. Zęby mają być wyleczone. Szperając po internecie znalazłam coś takiego https://jbstomatologia.pl/zabieg/wybielanie-zebow-lampa-philips-zoom/ Miał ktoś może wybielanie zębów ta lampą philips? Pozdrawiam

--

;)

154200 wikicassidy45 Kobieta, 30 lat, Pszczyna