Skocz do zawartości
Forum

Jak skutecznie wybielić zęby?


Gość o...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Poszukuję dobrego sposobu na wybielenie swoich zębów, ale nie wiem czym się kierować przy wyborze odpowiednich produktów. Interesują mnie jedynie produkty które dają efekty na dłuższy okres czasu lub na stałe, jednak ważne aby podczas wybielania nie osłabiać szkliwa lub nie narazić zębów na inne negatywne efekty. Wiem, że są różnego rodzaju żele, pasty, plastry i lakiery. Liczę na pomoc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość marcelaaaaa

Wiesz co ja bym Ci radziła od razu udać się do gabinetu, a nie wydawać pieniądze na paski, pasty i żele. Próbowałam najpierw ich, ale żaden nie dał mi efektu na dłużej i w ogóle jakiegoś znaczącego efektu. Dopiero wybielanie metodą beyond w gabinecie Indexmedica pomogło.

Odnośnik do komentarza
Gość Marlena 34

Jeżeli chcesz sobie porządnie i na bardzo długi czas wybielić zęby, to z czystym sumieniem polecam wybielanie metoda nakladkową. Ja robilam pol roku temu w Scandinavian clinic i efekt wow jest do dzis, lekarz mowi ze taki będzie się utrzymywal przez kilka lat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli decydujemy się na wybielanie, powinniśmy pamiętać, że koniecznym warunkiem jego rozpoczęcia jest wymiana wszystkich nieszczelnych wypełnień i oczyszczenie obszarów objętych próchnicą. To konieczność ze względu na zastosowanie w czasie zabiegu preparatów, które mogłyby wnikać do takich przestrzeni i podrażniać miazgę zęba.

Nie polecam samodzielnego wybielania, najlepiej wybrac się do dobrego gabinetu stomatologicznego.

https://studiose.med.pl/ Studio Stomatologii Estetycznej SE+
ul.Batorego 6/2 31-135 Kraków
NIP: 6761488900 tel.: 12 633 20 38
e-mail: rejestracja@studiose.med.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...