Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie z zębów


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Idz do stomatologa, mozesz miec paradontoze. To nie koniec swiata, jest to choroba dziasel i objawia sie krwawieniem. Potem obnizaniem dziasel, no i wypadaniem zebow. Nie swiadczy o zlej higienie, moze byc dziedziczna sklonnosc do chorob dziasel. Unikaj slodyczy i kupnych sokow. Czysc zeby dokladnie miedzy zebami(ja uzywam do tego malutkich okraglych szczoteczek i nici dentystycznych. Dentysta moze naprawde najdokladniej okreslic przyczyne i zwalczanie krwawienia. Nie trzeba sie bac;). Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza

Mój brat miał podobny problem, chodził do stomatologa który zignorował objawy. Dopiero jak mu poleciłam ten do którego ja chodzę, czyli Eurodental  w Warszawie okazało się, że to paradontoza. Dentysta dał mu zaleceni odnośnie tego i problem jest już mniej uciążliwy ale regularnie chodzi teraz do niego. 

Odnośnik do komentarza

Masakra, nic ci nie powinno krwawić, jak najszybciej trzeba iść do dentysty i załatwić problem. Ja chodzę do Dentala w Lublinie, jak jesteście z okolicy, to polecam. Warto iść własnie tam, bo tak dobrego dentysty normalnie to trzeb ze świeca szukać. Tez miałam kilka nagłych przypadków i zawsze mnie przyjęli i zaradzili. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...