Skocz do zawartości
Forum

Krwawiące dziąsła


Gość Danuta7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Odkąd nie pamiętam mam problemy z krwawiącymi dziąsłami czego przyczyną są leki :(. Dlatego też nigdy nie będę mogła ich raczej wybielić :(. Mój problem to właśnie to, że krwawienie jest dość obfite. Na pewno muszę usunąć kamień z zębów ale stomatolog twierdzi że to zaledwie ,,wierzchołek góry lodowej" a przyczyna jest głęboko pod wodą :(. Stąd pytanie: czy jest sposób na to, jeśli nie całkowite zatamowanie, żeby przynajmniej zniwelować do minimum? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś radziła Lacalut bądź bodajże meridol. A skoro to nie pomaga to ,,widać taką moja natura" :P. Próbowałam i wszelkich płukanie i różnych past ale ,,efekt" trwa góra kilka dni a potem wręcz wrażenie że jest jeszcze gorzej. Co do usuwania kamienia... wspomniałam już lepi i po prostu boję się ataku. Kiedyś tak miałam przy innym, znacznie krótszym zabiegu (zdjęcie szwów w nosie) i to nie było za fajne :-/. Nie chcę już eksperymentować choć przyznaję że te krwawienia też mnie nie cieszą :P. Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć gdzie np. Leczą takie dolegliwości bo u mnie w mieście to właściwie nie ma :P.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...