Forum Zdrowe zęby

dobry dentysta

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~rzymianka87

~rzymianka87

Gdzie konkretnie szukasz? Może podasz jakieś miasto? Jeśli rzeczywiście poszukujesz dobrego stomatologa, to to jest punkt wyjścia, aby określić lokalizację. Chyba że gotów jesteś przemierzyć cały kraj, żeby usiąść na tym jednym, właściwym fotelu. Ja ze swojej strony mogę polecić gabinet, do którego chodzę w Krakowie. Nazywa się Luxdentica, z łatwością znajdziesz namiar w internecie.

~Ygrth

~Ygrth

Cześć!
Z tego co mogę osobiście polecić, to w Gliwicach na ul. Częstochowskiej jest naprawdę świetny gabinet stomatologiczny.
Sam korzystam z ich usług i mogę powiedzieć, że wszystkie zabiegi przeprowadzają profesjonalnie i nie zdzierają pieniędzy od klientów.

~Tadzix

~Tadzix

No i nadal nie wiadomo, gdzie miałby być ten dobry dentysta. Jeśli w stolicy, to ja mam pozytywne doświadczenia z Bonelli Dental.

Martyna_M

Martyna_M

Nie wiem w którym mieście szukasz, ale w Kołobrzegu to jest dobra klinika Dental Center Z3
Kiedyś koleżanka mi poleciła, ona leczyła kanałowo zęby, a ja właśnie chodzę na wybielanie, jesteśmy bardzo zadowolone, wiem, że pracują nawet z dziećmi!

179246 martyna-m Kobieta, 29 lat, Kolobrzeg
~o op

~o op

Dream-Med słynie z tego, że mają dobrych stomatologów oraz pracują na najwyższej klasy sprzecie

~katowiczanka80

~katowiczanka80

No włąśnie, miasto tu jest podstawą.
Ja mieszkam na Ślasku i korzystam z Śląskiego Centrum Implantologii w Katowicach ASTRA DENT
Rewelacyjni lekarze , swietny sprzęt , wszystko co trzeba na miejscu , kompleksowe leczenie. No i najlepszy z najlepszych chirurg szczękowy dr Tomasz Bigas - szczerze poelcam

~an_koz

~an_koz

Nie wiem gdzie dokładnie szukasz tego dobrego dentysty, ale jeśli w Warszawie to polecam ANAM. Sama korzystam i jestem bardzo zadowolona.

~olutka33

~olutka33

Ja chodzę do Fabdentu [Warszawa Bemowo] - robiłam tam leczenie kanałowe pod mikroskopem i byłam bardzo zadowolona, zabieg wykonany był dokładnie i bez bólu, teraz będę wybielać zęby :) Może w przyszłości rozważę też aparat ortodontyczny, ale to już kosmetyka :)

~łukson

~łukson

~olutka33
Ja chodzę do Fabdentu [Warszawa Bemowo] - robiłam tam leczenie kanałowe pod mikroskopem i byłam bardzo zadowolona, teraz będę wybielać zęby :)

witaj, a u którego lekarza? też mnie czeka kanałowe, strasznie się boje,... możesz polecić kogoś sprawdzonego? mieszkam niedaleko