Forum Zdrowe zęby

Implanty w Krakowie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Kaśka66

~Kaśka66

Ja mogę polecić lekarza - specjalistę jeśli o implanty chodzi. Dr Willisowski, który przyjmuje w klinice Luxdentica na Ruczaju. Świetny fachowiec, rzetelny, konkretny, a przy tym delikatny. Wszystko Ci wytłumaczy, a zabieg to prawie przyjemność ;) Najważniejszy jest jednak efekt i tutaj masz 100% gwarancji, że będzie pozytywne zaskoczenie, że zabieg wszczepienia implantów nie boli i przywraca piękny uśmiech :) Polecam gorąco.

~monikaaaaaa

~monikaaaaaa

Hej, podpisuję się pod powyższą opinią. Jak zdecydowałam się na zabieg, zaczęłam szukać specjalisty. Zrobiłam niezły reaserch, jedną z moich opcji była Luxdentica. Finalnie to tam zrobiłam implanty i nie zmieniłabym swojej decyzji za żadne skarby ze względu na profesjonalizm lekarza (doktor Willisowski, przesympatyczny człowiek!!!) i komfort, atmosferę w gabinecie.

~kaśka1981

~kaśka1981

Mnie Luxdenticę polecała znajoma, która tam robiła sobie implanty. Niestety chwilowo nie skorzystam z namiaru, bo nie mam aktualnie wolnych środków, ale wiem, że miejsce sprawdzone i godne polecenia.

~DanutaRych

~DanutaRych

Witam, ja ze swojej strony mogę polecić centrum stomatologii cichon, i Pania doktor Maje Danecka. Bardzo fachowo zalatwiona sprawa. Chcialam sedacje bo bardzo sie balam i wszytsko zostało dograne. Teraz czekam na mozliwosc montowania korony, i juz wiem ze wybiore sie do doktora Cichonia, bo jak ma to byc tak solidnie zalatwione jak implanty to jest wlasnie to czego potrzebuje i moge polecic.

~korny34

~korny34

Ja robiłam implanty w Luxdentice i mogę powiedzieć tylko tyle: POLECAM!!! Pełen profesjonalizm, świetna opieka lekarska, atmosfera i obsługa na najwyższym poziomie. Efekt zachwycający. Gorąco polecam wszystkim zastanawiającym się :)

alivio

alivio

Dla szukających mała sugestia - przejrzyjcie opinie każdej kliniki na Facebooku i w Google. To naprawdę pozwoli Wam znaleźć odpowiednią klinikę, w obecnych czasach każda szanująca się klinika stomatologiczna prowadzi działania w social mediach i bez problemu zobaczycie, jak reaguje społeczność na ceny, jakość usług.

--

Ranking odżywek na mase i rzeźbe - najlepszy stomatolog od implantów Implanty zębów Wrocław - Cennik i Leczenie Możliwe Raty 0%

144551 alivio Kobieta, 29 lat, Wrocław
~Majsterro

~Majsterro

Polecam gabinet stomatologiczny SteczkoDentysta.pl - pomogli mi tam bardzo i jestem pewny, że Ty też znajdziesz tam odpowiednią pomoc.

~elizka01

~elizka01

ja robiłam implanty w gabinecie lux med i szczerze moge polecić

~anastazja.kk

~anastazja.kk

Luxdentica, dr Wilisowski. Robiłam u Niego implanty, więc wiem z własnego doświadczenie. Dodatkowo opinie w social mediach i w ogóle w internecie mają b. dobre, znam kilka osób, które są pacjentami i wszystkie są zadowolone. Zresztą... nic nie kosztuje iść na konsultację i samemu się przekonać z kim się ma do czynienia :)

~kamson121

~kamson121

polecam gabinet lux med w ktorym robiłam implanty, jestem szczerze zadowolona i moge szczerze polecic

~zarikka

~zarikka

ja też chciałam polecić Eurodental w krakowie, robiłam u nich implant. Cena implantu zalezy od wielu czynników np. matriało z jakiego go zrobimy, miasta w którym robimy, ja robiłam w Krakowiew Eurodental i też zapłaciłam poniżej 5 tysięcy, ale jestem bardzo zadowolona z efektu, ząbek wygląda jak prawdziwy.

~bolt

~bolt

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą placówką stomatologiczną. Ja osobiście mogę wam polecić http://properdent.pl/ Ich siedziba znajduje się w Skawinie pod Krakowem. Tam na pewno wstawią wam implanty zębów.

~Godybka

~Godybka

Musze się tutaj zgodzić. Jasne, ze jest to drogie ale obecnie nie ma lepszego sposobu na odzyskanie uzebienia niż właśnie zastosowanie implantu. Wstawienie mostu nie jest takie dobre z uwagi na to ,ze wymaga leczenia oraz szlifowania zebów obok. Jeśli zeby są zdrowe to lepiej w nie jednak nie ingerować.

Za to wstawienie implantu to praktycznie nasz nowy zab już na zawsze. Sama mam w miejsce dwóch szostek bo mi się psuły i w koncu musiałam je uzupełnić. I nie żałuję absolutnie.
Daję namiary na gabinet w Krakowie gdzie wstawiałam https://studiose.med.pl/implanty/

~Werka17

~Werka17

Zapytaj w gabinetach Lux Med. Wydaje mi się, że u nich też zrobisz implanty.