Skocz do zawartości
Forum

Depilacja laserowa


Gość Karolka29

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolka29

wybieram się w poniedziałek na depilację IPL. mam nadzieje, że po zabiegu skóra nie będzie bardzo podrazniona i nie będzie mi to przeszkadzać w święta. jakie macie doświadczenia? robiłyście ten zabieg? mam nadzieje, że po pierwszym będą fajne efekty

Odnośnik do komentarza
Gość Karolka29

kosmetolog Joanna Hirszler
Ewentualne dolegliwości po zabiegowe są zależne od tego jaka okolica zostanie poddana zabiegowi. Zabieg będzie wykonany na ciele (pachy, bikini, łydki) czy może na twarzy?

Zależałoby mi na tym, aby zabieg zrobić w okolicy wąsika i bikini.

Odnośnik do komentarza

~Karolka29
kosmetolog Joanna Hirszler
Ewentualne dolegliwości po zabiegowe są zależne od tego jaka okolica zostanie poddana zabiegowi. Zabieg będzie wykonany na ciele (pachy, bikini, łydki) czy może na twarzy?

Zależałoby mi na tym, aby zabieg zrobić w okolicy wąsika i bikini.

Po zabiegu może dojść do wystąpienia podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Oczywiście nie jest to regułą. Partią skóry w obrębie ciała nie musisz się martwić. Natomiast w przypadku skóry twarzy, jeżeli dojdzie do wystąpienia drobnych objawów ubocznych, to niestety będzie to widoczne. Ogólnie IPL nie jest laserem, więc ma słabsze działanie i mniejsze ryzyko powstania skutków ubocznych - ale różnie to bywa ;)

Odnośnik do komentarza

Niestety efekty działania lasera i IPL nie są porównywalne. W przypadku pierwszej metody zadowalające efekty widać mniej więcej po 3 zabiegach, natomiast przy IPL'u konieczne jest wykonanie większej ilości serii (np.10 zabiegów). Dlatego też metody te różnią się ceną. Laserowa epilacja jest znacznie bardziej kosztowna.

Odnośnik do komentarza

Cliniqmed:
https://cliniqmed.pl/oferta/epilacja-laserowa/
Bardzo polecam! Ceny przystępne, bardzo dobra jakość usług i obsługi. Ja robię wąsik i brodę, z którymi miałam bardzo duży problem Po 3 zabiegach pozostały pojedyncze włosy zupełnie niezmienione, a gdzieniegdzie został mało widoczny meszek, który z zasady jest kiepsko podatny.

Mają tam laser light sheer, który ma bardzo dobre działanie depilujące i rzeczywiśćie daje depilację na zawsze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...