Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamy na twarzy po paście do zębów na pryszcze


Gość pasta i plamy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pasta i plamy

ludzie pomóżcie mi błagam,wstałam rano i sie wystraszyłam,zaczęłam płakać,czemu?, przeczytałam w internecie że na pryszcze itd pastę stosować bo ona wysusza itd,więc smarowałam tak jak pisało na noc,raz,2,3 dzisiaj coś mnie zaczęło boleć tak jakby tam był siniak zmywam z jednego miejsca paste z drugiego a tam takie wielkie brązowawe plamy,takie troszke szorstkie ale troszeczkę i cholernie boli tak jakby siniak,co robić aby to szybko zeszło?,i w ogóle co to jest i czy zejdzie?,cholernie się boję

Odnośnik do komentarza

~pasta i plamy
dziękuję za odpowiedzi..a jest taka możliwość ze to jest jakieś poparzenie od pasty czy coś? jak z tym walczyć domowym sposobem pomocy ,za ile to może zejść?

Skóra po zastosowaniu pasty została mocno podrażniona. Niektóre składniki zawarte w pastach (np. te wybielające - krzemionka, nadtlenek karbamidu oraz wodoru) mogą być zbyt silne i stąd taka reakcja.

Odradzam domowe sposoby w Twoim przypadku. Wszystkie maseczki przygotowane z domowych składników mogą zawierać w składzie nieprzetworzone substancje, które również mogą podrażnić skórę. Dlatego polecam ich stosowanie jedynie w przypadku zdrowej, niepodrażnionej skóry.

Alantan, o którym wcześniej wspomniałam, przyniesie skórze ulgę oraz przyśpieszy regenerację.

Odnośnik do komentarza

Ajona działa na coś takiego, a przynajmniej u mnie działała. Musi to być systematyczne mycie, dobre podejście do higieny. Same zobaczycie jak szybko dzięki temu diametralnie odmienicie sobie zęby. To wymaga przede wszystkim konkrenego działania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...