Skocz do zawartości
Forum

Intensywne wypadanie włosów u kobiety


Gość Anita801

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anita r.

testuję od 2011 roku różne produkty z różnych stron świata i Polski i dzisiaj śmiało polecam Rogaine dla kobiet. absolutnie nie ma sobie równych - nie podaję linka żeby nie było że reklama :) uczciwie polecam u mnie efekty były zaskakujące - znajome też zauważyły i to mnie podbudowało

Odnośnik do komentarza
Gość lola9964

Witam
Polecam maseczke agafii na porost włosów -zakupiłam na allegro

olejek Hair mastic -DO WCIERANIA W SKORE GŁOWY przeciwdziała wypadaniu. u mnie szybkie efekty.
najbardziej byłam zadowolona allegro

sporadycznie biotebal-tabletki w aptece.

szampon do mycia włosów tiande żeń szeń

NIE POLECAM.
SKRZYPOWITA U MNIE ŻADNEGO EFEKTU

ale nie zawsze dostępna . bardzo dobre opinie innych. też byłam zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość Malwina456

Z takimi problemami warto walczyć od środka, czyli zrobić sobie taką kurację witaminową; wit B, A, E. Też miałam taki problem, że włosy wypadały mi garściami, zaczęłam nawet używać jakiś mazi i specyfików nakładanych na skórę głowy, ale dopiero odżywienie od wewnątrz daje efekt. Sama od jakiegoś czasu jestem klientką sztukawitamin.pl i serdecznie Wam polecam, ponieważ znajdują się tam wszelkie niezbędne suplementy diety :)

Odnośnik do komentarza

~Malwina456
Z takimi problemami warto walczyć od środka, czyli zrobić sobie taką kurację witaminową; wit B, A, E. Też miałam taki problem, że włosy wypadały mi garściami, zaczęłam nawet używać jakiś mazi i specyfików nakładanych na skórę głowy, ale dopiero odżywienie od wewnątrz daje efekt. Sama od jakiegoś czasu jestem klientką sztukawitamin.pl i serdecznie Wam polecam, ponieważ znajdują się tam wszelkie niezbędne suplementy diety :)

Suplementy diety mogą zahamować wypadanie włosów pod warunkiem, że stan ten jest wywołany niedoborem składników odżywczych. Dodam również, że pierwsze efekty takiej kuracji są widoczne dopiero po upływie 3 miesięcy.

Odnośnik do komentarza

Moja przyjaciółka zmagała się bardzo długo z problemem wypadających włosów. Nic jej nie pomagało, ani częste wizyty u dermatologa, ani różne znane preparaty. Wypróbowała z polecenia szampon firmy Seboradin i mówi że jak dla niej to on daje najlepszy efekt. Używa go już jakiś czas i rzeczywiście widać poprawę:)

Odnośnik do komentarza

Ja również miałam straszne problemy z wypadaniem włosów. Robiłam badania, chodziłam po lekarzach i stosowałam mnóstwo suplementów/szamponów/odżywek itp. nic nie pomagało :( Zdecydowałam się na karboksyterapię skóry głowy i mogę powiedzieć, że po skończonej terapii wreszcie widzę postęp! Dr Anna Kaliszewska uratowała mi włosy. Jeśli nic Wam nie pomaga i macie dobre wyniki badań spróbujcie skorzystać z medycyny estetycznej, ma ona bardzo szerokie zastosowanie jak się okazuje.

Odnośnik do komentarza

Paulina.syn.
Ja również miałam straszne problemy z wypadaniem włosów. Robiłam badania, chodziłam po lekarzach i stosowałam mnóstwo suplementów/szamponów/odżywek itp. nic nie pomagało :( Zdecydowałam się na karboksyterapię skóry głowy i mogę powiedzieć, że po skończonej terapii wreszcie widzę postęp! Dr Anna Kaliszewska uratowała mi włosy. Jeśli nic Wam nie pomaga i macie dobre wyniki badań spróbujcie skorzystać z medycyny estetycznej, ma ona bardzo szerokie zastosowanie jak się okazuje.

W przypadku wypadania włosów sprawdzić się może ostrzykiwanie skóry głowy przy pomocy osocza bogatopłytkowego uzyskanego z krwi pacjenta. Więcej na temat osocza możecie przeczytać tutaj https://portal.abczdrowie.pl/osocze-bogatoplytkowe-hit-czy-kit

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po mezoterapii ale też słyszałam dobre opinie o regeneracji osoczem bogatopyłkowym, uzyskiwanym z własnej krwi. W sumie informacje pochodzą z pierwszej ręki od kobiety, która poddała się takiemu zabiegowi, spotkałyśmy się w Mojej Estetyce w Rzeszowie i fajnie podzielić się opinią o różnych zabiegach. Chwaliła go przede wszystkim za to,że pobudza naprawę tkanek i tworzy nowy kolagen. Zabieg ten składał się z 3 etapów: 1 to pobranie krwi, 2 to otrzymanie koncentratu bogatopyłkowego, 3 to podanie tego koncentratu (w postaci iniekcji osocza z zastosowaniem klasycznej mezoterapii, liniowo- wzdłuż zmarszczek lub fałdów skóry). Po zabiegu pani ta miała widoczne zaczerwienienia, ale to ze względu na miejsce ukłucia, jednak po kilku minutach zniknęły i były niewidoczne pod makijażem. Kusi mnie teraz jeszcze na tą metodę, ale tylko w razie wystąpienia ponownych objawów, bo po mezoterapii efekty też utrzymują się długo, ale warto wiedzieć też o innych możliwościach.

Odnośnik do komentarza
Gość Anna Lechowska

Witam, problem z wypadanie włosów ma średnio co 5 osoba. Jestem długoletnim fryzjerem, pasja spowodowała ciągle pogłębianie wiedzy co doprowadziło do zdobycia nowych specjalizacji. Zostałam trychologiem - lekarzem od włosów. Codziennie borykam się z problemami moich pacjentów, skutecznie dignozując schorzenie skóry głowy mokrocamerą. Oceniam stan mieszkow włosowych, cebulki włosów oraz rodzaj schorzenia . Odbieram odpowiednią kuracje dla potrzeb pacjenta.

Odnośnik do komentarza
Gość Anna Lechowska

Wierzę w waszą wątpliwość gdyż na rynku jest masa różnych specyfików. Dokłada się do tego wizyta u dermatologa często nieskuteczna i człowiek przestaje ufać komu kolwiek. Wszystko to jest mi dobrze znane, ponieważ sama miałam taki problem. Z racji zawodu oraz pasji interesowalam się wszystkim co stało u mnie na półce. Zaczęłam otwierać oczy kiedy czytałam składy tych preparatów. Następnie masa innych ludzi, moich klientów w salonie opowiadała o swoich problemach. Z tego względu zdobyłam specjalizacje trychologa, jest to dziedzina zajmująca się problemami że skóra głowy, wypadanie włosów, łuszczyca. Teraz już wiem jak pokonywać te problemy, a najlepsza satysfakcja są widoczne efekty kuracji. Pacjent z łysieniem wrócił na kontrolę z odrastajacymi włosami, łojotokowe zapalenie skóry u innej osoby zniknęło. Zmagania z przetluszczaniem włosów również opanowane u kolejnej osoby. Ja poprostu chce pomóc i wiem jak. Jeżeli nie ma szans na uratowanie stanu łysienia poprostu o tym mówię.
Pozdrawiam i zachęcam do konsultacji. www.salon-madame.eu

Odnośnik do komentarza
Gość marta_stasinska

przed stosowaniem czegokolwiek najlepiej uregulujcie diete, porozmawiajcie z lekarzem, a pozniej szukajcie srodkow. efekty nigdy nie przyjda chocbyscie stosowaly najlepszy srodek jesli w waszym organizmie dzieje sie nie najlepiej.. ze swojej strony dodam, że polecam Rogaine - mi bardzo pomógł.

Odnośnik do komentarza
Gość AGAaaaaa

hej , posiadam w atrakcyjnej cenie amerykańskie suplementy na wypadające włosy- TRX2 , szczegóły o produkcie poda wam wyszukiwarka, oddam za połowę ceny ,którą tam podają (mam sporo opakowań, wszystko w oryginalnych nieotwieranych pojemnikach, sprowadzane z USA). Zaszłam w ciąże i nie mogę ich już stosować, szczegóły na mail: fisza17@wp.pl

Odnośnik do komentarza

~marta_stasinska
przed stosowaniem czegokolwiek najlepiej uregulujcie diete, porozmawiajcie z lekarzem, a pozniej szukajcie srodkow. efekty nigdy nie przyjda chocbyscie stosowaly najlepszy srodek jesli w waszym organizmie dzieje sie nie najlepiej.. ze swojej strony dodam, że polecam Rogaine - mi bardzo pomógł.

Dokładnie tak. Najpierw trzeba odnaleźć przyczynę odpowiedzialną za pogorszenie stanu włosów, a dopiero potem można dobrać odpowiednie środki, które przywrócą włosom odpowiednią kondycję.

Odnośnik do komentarza

Najczęściej jest to nieodpowiednia pielęgnacja... Wiele osób katuje włosy prostownicą czy suszarką a potem dziwią się,ze są w złej kondycji. Sama zrezygnowałam z tych dwóch rzeczy i zobaczyłam,że dzięki temu moje włosy po prostu odżyły. Fajny jest szampon w tubie Perfect Me ( jest w Hebe). Wersja niebieska Repair dla włosów słąbych i wypadających. Używam codziennie bez odżywki bo jest to formuła 2 w 1 i to wystarczy. Nie obciąża włosów i jednocześnie je wzmacnia. To co mi się w nim jeszcze podoba to zapach. Delikatny, fiołkowy .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...