Skocz do zawartości
Forum

Intensywne wypadanie włosów u kobiety


Gość Anita801

Rekomendowane odpowiedzi

ja od kilku lat stosuję Rogaine i nie znam lepszego środka.. znany za granicą produkt i chyba jeden z najstarszych jakie znam ;) kiedyś wpadłem na wypróbowanie jednego z polskich specyfików i to była zła decyzja - wróciłem do Rogaine i jest lepiej niż dobrze..

Odnośnik do komentarza

Nie zapominajcie tylko o tym, że suplementacja diety czy wzbogacenie diety o naturalne środki zawierające składniki ważne dla włosów sprawdza się głównie w przypadku, gdy wypadanie jest związane z niedoborem składników odżywczych. Dlatego warto w tej sprawie skonsultować się z lekarzem, aby wykluczyć ewentualne schorzenia, które mogły się do tego przyczynić.

Odnośnik do komentarza

hej, u mnie włosy wychodziły garściami.. radziłam się wielu specjalistów, wiele czytałam w internecie i pomogła zmiana diety oraz Rogaine dla kobiet - środek dobrze znany "za granicą". polecam poczytać w tym temacie :) mi pomogło i szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza

Witam u mnie problem wypadania wlosow dotyczy corki-ma 11 lat w kwietniu przeszla mykoplazmwe zapalenie pluc o ciezkim przebiegu 10 dni spedzila w szpitalu z bardza wysoka goraczka i oczywiscie leki najpierw antybiotyki potem makrolidy,W tym samym czasie po raz pierwszy dostala miesiaczke.Miesiac temu zaczely wypadac jej wlosy,leca garsciami,z jej pieknych gestych wlosow malo co zostalo...stosuje merz special,pije sok z pokrzywy,uzywam specjalnych szamponow do wlosow,nafte kosmetyczna i nic wlosy jak lecialy tak leca.Czy to moze byc objaw po chorobie?Jestem przerazona

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku sprawdził się lek Piloxidil. . To pierwszy preparat jaki kiedykolwiek sobie kupiłem na łysienie i od razu sukces. Wiem, że niektórzy to szukają latami odpowiedniego leku i nie mogą na nic trafić.

Odnośnik do komentarza

ktoś już pisał o Rogaine - też śmiało polecam tylko warto kupić oryginalny - w Polsce jest kilka sklepów internetowych, które sprzedają Rogaine, ale nie podam linków bo będzie że reklama :) bardzo polecam, żadne inne u mnie nie zadziałały...

Odnośnik do komentarza

Nadmierne wypadanie włosów jest najczęściej spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, choć może to być też powód stresu lub niedoboru witamin i minerałów, czyli nieodpowiednia, uboga w składniki odżywcze dieta. Wypadanie włosów powodują też błędy w ich pielęgnacji (np. częste farbowanie, czy narażanie na wysuszenie), dlatego należy zadbać o staranny dobór kosmetyków.

Odnośnik do komentarza

Dobrze się zachowują włosy po stosowaniu Piloxidilu.Warto się za tym rozejrzeć w aptece. Sprzedają bez recepty. Jeśli chodzi o skład i działanie to jest praktycznie identico jak Loxon, a dużo mniej trzeba zapłacić.

Odnośnik do komentarza

na takie wypadanie włosów garściami to najlepiej pokazać się lekarzowi osobiście.. moja koleżanka tak miała i zlekceważyła do momentu aż miała całe placki łysiny na głowie.. a okazało się że była uczulona na farbę do włosow. ale czasami z tymi włosami to jest tak, że zła dieta, stres.. mi bardzo wypadały (nie az do łysienia) i ktoś mi polecił wmasowywać olej z łopianu żeby pobudzić cebulki. teraz też biorę suplement oeparol na włosy i paznokcie, który też zawiera naturalny olej i jest trochę lepiej

Odnośnik do komentarza

u mnie sprawdził się w 100% Rogaine dla kobiet w piance i to jedyny środek jaki mogę polecić. oczywiście na efekt trzeba poczekać (w moim przypadku po kilku miesiącach), ale nic nie ma od ręki... według mnie na inne środki szkoda kasy (wypróbowałam 4, wydałam masę kasy, a najlepiej sprawdził się ten najbardziej polecany)..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...