Skocz do zawartości
Forum

Tatuaż w miesjcu intymnym


Gość Lakla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jasnotka

nie wiem ja do tego mam dziwny stosunek. Widziałam zdjecia gdzie kobiety tatuowały sobie tam pająki, listki czy platszki , widziała nawet zdjęcie gdzie facet miał całego penisa wytatuowanego i wyglądało to okropnie. Dla mnie tatuaż tam to jakaś pomyłka

Odnośnik do komentarza

Musisz być na to w pelni zdecydowana i świadoma tego co chcesz zrobic. Tatuaz to pamiątka tak naprawde na cale zycie. Warto wiec przemyslec chocby z tysiac razy zwlaszcza takie miejsce jakie wybralas. A potencjalny partner w przyszlosci jak bedzie zakochany to na pewno zaakceptuje.Pozdrawiam

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość SaintGraal

Ja tez raczej jestem przeciwna takim tatuażom jak miejsca intymne. Takie decyzje trzeba przemyśleć, bo tak jak ktoś napisał, pamiątka na całe życie. Poza tym na zrobieniu tatuażu tez się tak na prawdę nie kończy, bo dochodzi jeszcze pielęgnacja. I to tez nie byle czym tylko najlepiej pielęgnowac to jakims naturalnym kosmetykiem http://blog.loveink.pl/na-zrobieniu-tatuazu-sie-nie-konczy/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...