Skocz do zawartości
Forum

Modne okulary przeciwsłoneczne


Gość x.Majka.x

Rekomendowane odpowiedzi

Gość x.Majka.x

Dziewczyny - jakie w tym roku? Grube oprawki cyz cienkie brązowe szkła czarne czy jakie? A złote oprawki nadal sa na topie? Jaki kształt, duże czy małe pomocy!! chce okulary ale nie wiem jakie wybrać we wszystkich wyglądam beznadziejnie!!!

Odnośnik do komentarza

Trochę poszerzaliśmy jakiś czas temu ekspozycję o kilka nowych marek okularów i choćby zacząłem zamawiać okulary Tonny od Scorpion Eyewear. Ciekawe kompozycje i z tego co widzę to ludziom się bardzo spodobały. Ze wszystkich męskich i damskich wzorów jakie mamy w salonie Tonny schodzą najlepiej. Sama firma też ekspozytory sprzedaje na przykład także mają dość rozbudowaną ofertę. Więcej o warunkach i cenach można na stronie e-glasses.pl znaleźć inf.

Odnośnik do komentarza

Ray-Bany są na pewno dobrym wyborem. Jednak warto też zastanowić się nad inną marką. Osobiście polecam wam zapoznać się z ofertą salonu optycznego http://kosinski.tarnobrzeg.pl/ Poza wcześniej wspomnianymi Ray-banami znajdziecie tam takie marki jak Dior, Dolce&Gabanna, Gucci, Versace Czy Giorgio Armanii. Okulary tam sprzedawane są bardzo modne.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, jakie okulary byście poleciły?

Mianowicie widzialam spore wyprzedaze okularów przeciwsłonecznych i chciałabym sobie kupić coś nowego w tym roku. Zastanawiam się nad kupieniem sobie typowych lenonek ale zastanawiam się czy ta moda nie przeminienie oraz czy okulary będą nadal modne.

Mianowicie bardzo mi sie podobają  Mierzyłam już stacjonarnie oraz pasują do mojej twarzy (czego się nie spodziewałam). Tak wiec chciałabym zamówić je przez internet.

http://www.verce.pl/inne/okulary-lenonki-czy-wciaz-warto-w-nie-inwestowac/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...