Skocz do zawartości
Forum

Sposób na suche dłonie


Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest waszym zdaniem najlepsza metoda na suche,szorstkie dłonie?
Niestety mam takie od dawna i nie mogę sie z tym uporać.. może macie jakieś sprawdzone,skutkujące metody?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Maczanie dłoni w oliwie z oliwek. Stare metody naszych babć :)
Podgrzej sobie niewielka ilość, przelej do jakiegoś naczynia i możesz moczyć tam paluszki i jednocześnie rozprowadzać tę oliwę na cale dłonie i masować sobie rączki.

Dobrze jest też sobie wlać ciepłą wodę do miseczki i tam trochę oliwy z oliwek i maczać dłonie, ale wydaje mi się, że pierwszy sposób najlepszy.

Osobiście lubię kremy firmy Neutrogena. Ale tez jest fajna maseczka z Avon wraz z takim olejkiem. Rob na zmianę, raz naturalna oliwa z oliwek za dnia, a na noc np. maseczkę i rękawiczki bawełniane lub na odwrót ;) powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza

Stosowałam kremy neutrogeny ale niestety były marne efekty. Jak mam jakąś wolną chwilę to robię sobie maseczki na dłonie, przeróżne nawet tak dla relaksu:) Chętnie spróbuje jeszcze tą oliwę jak radzisz. Dzięki!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość agusiekszalony

polecam krem neutrogena. trochę drogi i mała tubeczka ale działa.
Wiem, że można też zrobić miksturę z oliwy i chyba cytryny, założyć rękawiczki i pozwolić się temu wchłonąć.

Odnośnik do komentarza

Właśnie to jest to, że nie każdemu nawet te najlepsze kremy pomagają... jest jeszcze jeden środek, który by Ci z pewnością pomógł, ale ciężko go dostać i jest drogi... to kit pszczeli... mieszkam na wsi i moja sąsiadka, nie raz mi załatwia mała ilość, moja mama ma bardzo suche stpy, stosuje go i jest bardzo zadowolona. Popytaj, poszukaj w necie może.

Odnośnik do komentarza

needhelp
Właśnie to jest to, że nie każdemu nawet te najlepsze kremy pomagają... jest jeszcze jeden środek, który by Ci z pewnością pomógł, ale ciężko go dostać i jest drogi... to kit pszczeli... mieszkam na wsi i moja sąsiadka, nie raz mi załatwia mała ilość, moja mama ma bardzo suche stpy, stosuje go i jest bardzo zadowolona. Popytaj, poszukaj w necie może.

zorientowalam sie w jakich jest mniej wiecej cenach ale wszystko ewentualnie trzeba zamawiać. Wybiore sie jeszcze przy okazji do jakiegos medycznego albo apteki i po prostu zapytam czy mają. Czytałam o własciwiosciach i chcialabym sprobowac bo tak naprawde nic mi nie pomaga.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobre rezultaty można uzyskać fundując dłoniom kąpiel w ciepłym olejku rycynowym. Olejek ten można dostać w każdej aptece. Ponadto, warto każdego wieczoru aplikować na skórę grubą warstwę kremu natłuszczającego bądź też olejku. Następnie dłonie okrywamy bawełnianymi rękawicami i tak pozostawiamy na całą noc ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...