Forum Uroda

Nierównej wielkości piersi

~Nikolin

~Nikolin

Dzień dobry, chciałam się dowiedzieć, co mogę zrobić, by poprawić wygląd mojego biustu. Chodzi o to, ze jedna z piersi jest o wiele większa od drugiej. Jest on bardziej obwisła i wyciągnięta. Wygląda to okropnie. Stąd moje pytanie, czy da się coś zrobić, aby te piersi były chociaż podobne i czy da się coś zrobić, by były one bardziej uniesione ( nie mówię tu o bieliźnie, tylko bez niej).

Odpowiedzi znajdują się poniżej

laurette

laurette

Są rózne kuracje poprawiające wygląd więc możesz sprobować ale wydaje mi sie,że i tak najlepszy będzie odpowiedni biustonosz. Są też wszelkie tzw. szybkie triki na jędrność najpopularniejsze to kremy do biustu,hartowanie piersi zimną wodą,intensywny masaż podnoszący.
Efekt uniesienia piersi dają też kosmetyki typu "biustonosz w spreju". Zawierają one składniki napinające i ściągające. Sprobuj moze to cos pomoże. Pozdrawiam.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 25 lat, Kraków
~Tabakiera

~Tabakiera

Czy ta jedna pierś jest dużo większa bo jeśli tak to może być zespół Polanda. Poczytaj sobie o nim, przy tym nie pomogą kosmetyki tylko operacja

Jullia

Jullia

Wiele kobiet ma nierówne peirsi wiekszosc ma lewa piers wieksza w mniejszym lub wiekszym stopniu ze wzgeldu na serce. Zawsze mozesz nosic w staniku gdzie piers jest mniejsza wkladke ktora wyrowna biust

84663 jullia Kobieta, 31 lat, tam...
~halinka48

~halinka48

Miałam niesamowite kompleksy z powodu piersi nieasymetrycznych i różnej wielkości. Na szczęście trafiłam na doskonałego chirurga http://drpabianczyk.pl/ i nareszcie mam biust o jakim marzyłam. Nie było łatwo, ale teraz nie żałuję że podjęłam się operacji.