Skocz do zawartości
Forum

Pocenie się między piersiami i pod biustem


Gość Suzie

Rekomendowane odpowiedzi

Wzmożone pocenie się bardzo często dotyczy również okolicy biustu - bez względu na jego wielkość. To całkowicie naturalne i nie trzeba się tym przejmować. Jeżeli jednak pocenie jest bardzo dokuczliwe - można spryskać skórę w tej okolicy odrobiną antyperspirantu. Dodatkowo warto w okresie cieplejszych dni nosić przewiewne tkaniny z bawełny.

Odnośnik do komentarza

Też miałam problem z pocącymi się piersiami. Długo szukałam rozwiązania problemu (nie zawsze miałam czas użyć antyperspirantu, a nawet jeśli go użyłam, często nie dawał rady cały dzień). Rok temu kupiłam stanik YajLee i dopiero w nim przestałam się pocić. Z tego co czytałam, jest on nasączony substancją, która odprowadza na zewnątrz pot z ciała i materiału- a tym samym nie ma efektu spoconych piersi.

Odnośnik do komentarza

Sraylee to można co najwyżej do kosza na śmieci dodać.
Szmatławe materiały (jak można robić elastyczne, rozciągające się miseczki - przecież to oznacza ZERO podtrzymania) i rozmiarówka gorsza niż za komuny (normalne marki mają w ofercie co najmniej 50 rozmiarów staników!!!). Plus żałosny, nachalny spam. Szajs jednym słowem.

Odnośnik do komentarza

Też mam taki problem i od dawna się zastanawiałam co z tym zrobić. Ekspertka powyżej radzi użycie antyperspirantu, jednak sądzę, że to nie pomoże w moim przypadku. Pranie staników u mnie leci na okrągło, ponieważ są zwyczajnie przepocone po nawet niedługim noszeniu w upalny dzień. Co gorsza, to nie dotyczy tylko lata, ale także każdej innej pory roku, nawet zimy. Nie wiem co jest ze mną nie tak.

Odnośnik do komentarza
Gość Weronika Sofijczyk

Ja też mam spory biust i też się pocę. Mi ten pot śmierdzi, ale mam na to sposób. Jeżeli Twój pot również śmierdzi polecam nosić właśnie staniki rozdzielające piersi i jego wewnętrzną stronę z umiarem posmarować dezodorantem w kulce. Będziesz się pociła, ale przynajmniej nie będzie czuć Twojego potu. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...