Skocz do zawartości
Forum

Tatuaż w młodym wieku


Gość vampirka1

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam 14 lat i chciałabym sobie zrobic tatuaz ale mam pytanie - czy jak bede rosla wiadomo czy waga czy wzrost to czy tatuaz mi sie zepsuje, np rozciagnie i bedzie nieestetyczny? chodzi mi o tatuaz na podbrzuszu na biodrze do boku :D

Odnośnik do komentarza

Tatuaż "psuje się" w tym miejscu, gdzie powstaje rozstęp, a zniekształca od wahań wagi (ale waga musiałaby się naprawdę sporo wahać, to nie jest tak, że jeśli przytyjesz powiedzmy 5 kilogramów, to tatuaż się zniekształci.
Według mnie jesteś za młoda. Z wiekiem charakter się zmienia, za kilka lat możesz stwierdzić, że wzór, który wybrałaś w ogóle Ci si nie podoba. Ja zrobiłam pierwszy tatuaż w wieku 18 lat, teraz mam 21 i kombinuję jak go przerobić. Zaczekaj...

All this pain is an illusion.

Odnośnik do komentarza

Nie bez powodu jest problem ze zrobieniem tatuażu w studiu bez zgody rodzica przed 18stką. Nie dość, że właśnie rośnie się i nie wiadomo jak to bęzie wyglądało za kilka lat, to jeszcze charater jest dość zmienny i nigdy nie wiadomo, czy to, co sobie wytatuujesz teraz będzie Ci się podobało chociażby za pół roku. Poczekaj kilka lat :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...