Skocz do zawartości
Forum

Cienkie włosy


Gość Mateee

Rekomendowane odpowiedzi

Delikatne włosy trzeba wzmacniać przede wszystkim od środka. Polecam zażywanie biotyny czyli witaminy H i picie pokrzywy. Polecam też wcieranie w skórę głowy różnego rodzaju wcierek trychologicznych dostępnych w salonach lub zakupienie ich w aptece. Dobrym preparatem naturalnym jest wywar z kozieradki, który wcieramy w skórę głowy.

Odnośnik do komentarza
Gość Autor Emina

Jeśli twoje włosy są cienkie od zawsze to takie już zostaną gdyż taki jest twój kod genetyczny. Włosy mogą odrastać cieńsze gdy ma się np. AGA lub łysienie innego typu ewentualnie nieleczone łojotoki ect. Włos zmniejsza swoją objętość w bardzo późnym wieku i myślę że wtedy już nie będziesz tak bardzo przejmował się ich stanem. Zgadzam się z Panią trycholog, że wcieranie wcierek może być pomocne gdyż pobudzi to do wzrostu nowe włosy dzięki czemu czupryna się zagęści! Polecam naprawdę warto!

Odnośnik do komentarza
Gość Autor Emina

~jaaaa12334
znacie jakieś super sposoby na regeneracje włosów? moje są cienkie i rozdwojone bo farbuję. jak ktoś cos wie to piszcie

Polecam maski silnie nawilżające, podcinanie końcówek i zabezpieczanie ich np. serum Alverde z avocado!

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, anittka napisał:

ja mam cienkie włosy, mialam takie od zawsze.. u mnie to chyba genetyczne bo i mama i siostra tak maja, ale szampon dodajacy objetosci fajnie sie sprawdza ?

super, a obok szamponu warto też te drażetki merz łyknąć...profilaktycznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...