Skocz do zawartości
Forum

Jakie lakiery do paznokci polecacie?


Gość Mala__Mi

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,
Jakie polecacie lakiery do paznokci. Jao statnio wyprobowałam firmę Golden Rose i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Kolor trwaly, intensywny i cena też nie wysoka. Kilka razy się nadzialam, bo nie chcąć wydawać krocia na lakier kupowałam te tanie ale ten mnie mio zaskoczył. A wy macie jakieś swoje sprawdzone lakiery?

Odnośnik do komentarza

Też bardzo polubiłam lakiery hybrydowe. Początkowo bałam się, że nie będę sobie radzić z samodzielnym robieniem takiego manicure, ale kupiłam zestaw startowy Semilac, oglądnęłam sporo filmików na ich youtube i doszłam do wprawy. Teraz zamówiłam sobie pod choinkę (a co, sobie też można zrobić prezent) świąteczny zestaw lakierów od Maxineczki:)

Odnośnik do komentarza

Też jestem na new nails - na ich lakierach hybrydowych. Ogólnie paznokcie nie wymagają wielkich cudów, tylko podstaw. Z drugiej strony hybrydy również trzeba umieć dobrze zrobić, a tej umiejętności wcale wszyscy nie mają.

Odnośnik do komentarza

~Jasmi
a któraś używała lakierów z rimela albo YR?

Yves Rocher ma wg mnie świetne lakiery, moja mama jest z nich bardzo zadowolona (ja stosuję obecnie hybrydy, więc ich lakierów nie wypróbowałam). Fajne są też te z golden rose, essie, sally hensen. U mnie jednak nie trzymały się dłużej jak 3 dni, więc zmęczona ciągłym malowaniem i poprawianiem przerzuciłam się na hybrydy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...