Skocz do zawartości
Forum

Wypadanie włosów na lini grzywki i za uszami u kobiety


Gość Millka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 25 lat i jestem kobietą. Ostatnio zauważyłam że moje włosy znacznie się przerzedziły, wypadają tonami, dziennie jest to na pewno powyżej 100. Wypadają za uszami i na linii grzywki. Jest to straszne. Boję się że bedę łysa. Zaczełam łykać preparaty witaminowe ale jakoś specjalnej poprawy nie widzę. Co robić? Czy to jest łysienie androgenowe? albo telogenowe? Co robić aby włosy zaczeły mi odrastać??????

Odnośnik do komentarza

Jeśli włosy nadal wypadają to należy to zdiagnozować. Przeanalizować trzeba ostatnie 2-3 miesiące, co się działo w tym czasie. Czy byłam chora, czy odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, czy zaczęłam zażywać jakieś lekarstwa, czy borykałam się z dużym stresem? W takim przypadku zalecam wizytę u specjalisty gdyż jest za mało informacji aby cokolwiek stwierdzić. Proszę jednak nie lekceważyć tematu jeśli włosy nadal mocno wypadają.

Odnośnik do komentarza
Gość tatianaTe

Bez konsultacji lekarskiej w takiej syutacji się nie obędzie. Na łysienie androgenowe nie ma rady, to genetyka, dlatego w tym wypadku transplantacja to jedyny ratunek. Metoda Artas ponoć jest bardzo precyzyjna i skuteczna. W klinice elite można umówic się konsultacje, oni specjaizuja się w przeszczepach włosów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...