Skocz do zawartości
Forum

Czy warto kupić e-papierosa?


Gość miłoszka

Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.abczdrowie.pl/forum-zdrowie/411436,e-papieros-a-rzucanie-palenia
już był podobny wątek,może zajrzysz do niego,a czy warto,nie wiem.Moja mama ma i pali,oczywiście chętka na normalnego jest,drapie w gardle i ciągle głodna chodzi. Popala sobie czasem zwykłego.
Płuca się oczyszczają,czasem po kilkudziesięciu latach palenia zwykłych papierosów,podczas kaszlu mogą odrywać się kawałki smoły. Mojej mamie wyskoczyły wypryski,nie wiem czy to etap oczyszczania się organizmu z toksyn czy też coś innego.
No i nie ma w e-papierosie 6 mln syfu,jest gliceryna,nikotyna,a zamiast dymku,para wodna.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chcesz kupić e papierosa polecam firmę mild lub e-king warto zainwestować w coś lepszego ja mam e king model kamikaze i jestem zadowolona mąż też ma i mu udało ograniczyć palenie(palił niecałe dwie paczki dziennie teraz pali paczkę na 4 dni) ale musisz zwrócić uwagę również na końcówki nie polecam takich z watką są niewygodne liquid się rozlewa i trzeba co chwile czyścić i taką końcówkę trzeba ciągle wymieniać ja mam taką szklaną nie znam dokładnej nazwy ale w punkcie sprzedaży na pewno ci coś doradzą niech doradzą ci również jaki liquid wybrać ja mam 24mg nikotyny:)

Odnośnik do komentarza
Gość francja elegancja

może e-papieros nie jest jakiś mega zdrowy, ale jest zdrowszy od takiego zwykłego, no a przede wszystkim jest tańszy niż palenie normalnych fajek, spójrzcie sobie tylko na cenę liquidów: http://www.elektroniczny-papieros.net/pl/6-liquidy, które wystarczają na dłuższy czas, w dodatku można kupić sobie jakiś smak owocowy, co fajnie uatrakcyjnia palenie

Odnośnik do komentarza

Ja uwielbiam liquid truskawkowy z Ciggera, naprawdę smakuje super. A jak można palić coś co nie smakuje jak papieros? Sama na początku używałam tylko liquidów tytoniowych. Ale potem smaki zaczęły mi się zmieniać. Zaczęłam używać owocowych, kawowych itp. I nie wyobrażam sobie teraz wapowania tytoniowych :)

Odnośnik do komentarza

Ja pale okazjonalnie od czasu do czasu, a od kolegi dostałam e fajne. Powiem tak, ona jest dla przyjenosci. Ja kupiłam olejek smakowy i zapachowy i fakt, to super. Ale nie rzucisz tym palenia! A z ta cera to bujda, ok nie wytwarza szkodliwego węgla itp ale sobie wybierasz ilość nikotyny wiec na zdrówko ci specjalnie nie wyjdzie;) pozdrowki.

Odnośnik do komentarza

ja osobiście choć nie palę to zgadzam się z tymi artykułami.. to nie prawda że nie są szkodliwe i że nie uzależniają, znam masę osób które z jednego nałogu przeszły po sportu w drugi bo łatwiej im jest wytłumaczyć się samym przed sobą. .. Co do tego formaldehydu to jakiś obłęd... Szkoda że nitk o tym nie pisze, nie zrobią zamieszania w okół tego

Odnośnik do komentarza

Są bardzo szkodliwe. Mój znajomy zacząl miec bardzo powazne problemy ze zdrowiem. trafildo szpitala.
Przecież nikomu nie zalezy na waszym zdrowiu. To zereklamują nie znaczy,że jest dobre.
Wystarczy sprawdzić sklad i reakcje organizmu na to świnstwo. Tragedia.
fajki szkodliwe, e-papierosy też.

Odnośnik do komentarza

Są bardzo szkodliwe. Mój znajomy zacząl miec bardzo powazne problemy ze zdrowiem. trafildo szpitala.
Przecież nikomu nie zalezy na waszym zdrowiu. To ze reklamują nie znaczy,że jest dobre.
Wystarczy sprawdzić sklad i reakcje organizmu na to świnstwo. Tragedia.
fajki szkodliwe, e-papierosy też.

Odnośnik do komentarza
Gość wiktor-lorenc

Na pewno warto przerzucić się na e-papierosa. Ja jestem na Ciggerze od dosyć dawna. Nie zauważyłem żadnych ujemnych skutków a wręcz same dodatnie. I najważniejsze jest chyba to, że nie ma tego okropnego zapachu , mimo że jest spory dymek, podczas palenia.

Odnośnik do komentarza

Mój chłopak i moja siostra przerzucili się na e-papierosy. To jest dla nich zdrowsza alternatywa dla normalnych papierosów. Nie czują jakiejś specjalnej chęci, żeby zapalić, ale też nie pozbyli się samego nawyku. E-papierosa mają zawsze przy sobie;) Mi ulżyło, bo nie muszę wdychać paskudnego smrodu jaki zostawiały papierosy. Chyba są warte polecenia.

Odnośnik do komentarza

Podczas palenia nie dochodzi do wdychania trujących substancji smolistych. Przekłada się to na brak uciążliwego kaszlu i problemów z kondycją fizyczną. E-papierosy w odróżnieniu od tradycyjnych papierosów nie wpływają negatywnie na węch i smak.

- Brak nieprzyjemnych zapachów i przesiąkniętych dymem ubrań. E-papierosy wydzielają wyłącznie bezwonną parę.

- Twoi bliscy, rodzina, znajomi czy współpracownicy nie są narażeni na bierne palenie. Wydzielany dym nie ma żadnego zapachu i szkodliwych substancji.

- Bielsze zęby, zdrowsza cera i włosy. Wydzielona para nie zawiera żadnych trujących substancji.

- Pomoc w rzuceniu palenia. E-papieros umożliwia stałe zmniejszanie zażywanych dawek nikotyny bez porzucania nawyku palenia.

- E-papierosy są w dłuższej perspektywie dużo tańsze od ich zwykłych odpowiedników. Większy wydatek czeka na palaczy jedynie podczas zakupu odpowiedniego sprzętu. Bieżąca obsługa i uzupełnianie płynu kosztują mniej od tradycyjnych papierosów.

Odnośnik do komentarza

a wady?
E-papierosy są stosunkowo nowym produktem na rynku. Zdarza się, że niektórzy producenci oferują mało trwałe i wydajne urządzenia.

- Wielu palaczy jest krytykowanych za korzystanie z e-papierosów w miejscach publicznych. Pomimo braku wydzielania trujących środków i przepisów zakazujących korzystania, w dalszym ciągu są one kojarzone z tradycyjnymi papierosami.

- Szkodliwość nikotyny – pomimo braku trujących substancji smolistych, czysta nikotyna także uzależnia.

- Brak jeszcze szczegółowych, medycznych badań nad e –papierosami. Jednocześnie dotychczasowe, nie wykazały ich szkodliwości dla zdrowia.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem , tak , warto , nawet bardzo...ja po 10 latach palenia i szarpania się z papierosami , w końcu znalazłam sposób na rzucenie palenia.. e papierosy naprawdę zdają swój egzamin...;) , z tym ze musisz znaleźć swój ulubiony liquid który będzie odpowiadał TOBIE . Osobiście preferuje mentolowe ale i szarlotka i 4 jabłka atmant są ok . inne juz mi tak nie smakują, nie ważne , ważne że działa :) polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...