Skocz do zawartości
Forum

Preparaty na wzmocnienie włosów i paznokci


Rekomendowane odpowiedzi

Gość weroniakki

Ja wychodzę z założenia, że szkoda kasy na preparaty, które tak naprawdę nie pomagają na dłuższą metę. Teraz niektóre zabiegi kosztują mniej niż niejeden krem czy inny preparat. Sama korzystam z oferty w CZS w Warszawie gdzie mają dużo promocji więc się bardzo opłaca.

Odnośnik do komentarza

Ja na włosy i paznokcie zdecydowanie polecam olej rycynowy. Jest bardzo tani i łatwy w zastosowaniu. Można o nim poczytać np. tu https://www.sucha24.pl/item/10934-olejek-rycynowy-w-zastosowaniach-leczniczych-i-pielegnacyjnych  Olej rycynowy najczęściej łączy się z innymi składnikami lub gotowymi kosmetykami. Doskonale wzmacnia włosy i płytkę paznokci.

Edytowane przez Trashik
Odnośnik do komentarza

A olejowanie olejami naturalnymi? Ktoś próbował? Spory wybór olejów jest dostępne na horex.pl. Tylko trzeba taki olej dobrać odpowiednio do rodzaju włosa i dopasować częstotliwość olejowania by nie obciążyć włosów. Warto też sięgać po odżywki i maski do włosów które w składzie mają oleje, bo na pewno ich skuteczność będzie lepsza. 

Odnośnik do komentarza

trzeba działac kompleksowo: od wewnątrz i od zewnatrz. Ja to biorę po prostu czystą biotynę i piję skrzyp/pokrzywę. A na paznokcie dodatkowo nakladam różne odżywki itp. Teraz stosuje Bio Power z Eveline i mega szybko paznokcie zostały utwardzone ? zamówiłam przez neta z rosmana jakby co bo to nowość i nie wszędzie jest chyba dostepna

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem lepiej jest zastanowić się nad czynnikami, które mogły spowodować kiepski stan włosów oraz paznokci. U mnie była to kiepska dieta jak równiez niedobór witamin i mikroelementów.Od czasu od kiedy zmieniłam dietę oraz wprowadziłam u siebie suplement jest o wiele lepiej. Wiadomo,ze nie na początku ale po kilku tygodniach widziałam sporą róznice na plus.

W tym momencie przyjmuję te tabletki:

https://www.merzspezial.pl/produkty-merzspezial/merz-spezial-dragees/

Mają dobry skład w porównaniu do innych jakie przyjmowałam i co najważniejsze naprawdę działają. Lepiej niż jakakolwiek odżywka na włosy i na paznokcie. 

Odnośnik do komentarza

O włosy najlepiej zadbać używając odpowiednich produktów, trzeba wykluczyć używanie szamponów z woskami które tylko oblepiają włos i skórę głowy przez co włosy bardzo się niszczą. Przerabiałam na własnych włosach ?

Zapraszam tutaj ?

To moja grupa, zajrzyjcie. Tam jest wszystko o zdrowych włosach ? Ja jeszcze rok temu nienawidziłam swoich włosów. Teraz je uwielbiam ?

https://www.facebook.com/groups/230785854808098

Odnośnik do komentarza

Warto kupić pokrzywę i biotynę na piękne włosy. Z paznokciami poradziłam sobie stosując serum Biotebal, którym codziennie smarowałam płytkę paznokcia. Dzięki temu jest twarda i naprawdę przestała się łamać. Większość kobiet ma mocno przesuszoną skórę dłoni i suche paznokcie, wszystko przez nieustanne dezynfekowanie. 

Odnośnik do komentarza

Serum Biotebal naprawdę nawilża paznokcie. Dla mnie to był czynnik decydujący o wyborze i o zakupie produktu. Szukałam czegoś, co nie jest kremem do rąk i co zmieni wygląd moich paznokci. Przez pewien okres czasu nie byłam w stanie ich zapuścić. Teraz mogę śmiało stwierdzić, decyzja była była dobra, są efekty. 

Odnośnik do komentarza

Zacznij pić skrzyp, naprawdę pomoga. Choć na efekty trzeba trochę poczekać. W kwestii samych paznokci to doradzę ci odżywkę Bio Power z Eveline. Kosztuje jakieś 10 złotych i jest wydajna, a paznokcie wzmacniają się po niej jak szalone ?

Odnośnik do komentarza

Regularnie pić herbatki z pokrzywy i skrzypu oraz na czczo napój z drożdży (Kulkę wielkości orzecha laskowego zalewamy wrzątkiem, zamieszać do rozpuszczenia_ wypić)

Działa na polepszenie cery, włosów i paznokci oraz przy okazji reguluje wypróżnienia.

Picie herbatek z pokrzywy poprawia naszą morfologię i gospodarkę wody.

U mnie rónwież dużo zdziałał manicure hybrydowy, ktory wzmacnia paznokcie i sprawia, ze się tak nie łamią :)

https://provocater.pl/modny-manicure-krok-po-kroku

Na stronie jest kilka podpowiedzi jak sie nauczyć robić 

Odnośnik do komentarza

Jeśli zależy Ci na jednoczesnym pobudzeniu paznokci do wzrostu i na tym, aby je odżywić, to idealna będzie odżywka Eveline 8w1 Total Action. Ja jestem z niej bardzo zadowolona, ponieważ uratowała moje paznokcie po nieudanej stylizacji lakierami hybrydowymi, którą ja dodatkowo wykonywałam nieumiejętnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...