Skocz do zawartości
Forum

Preparaty na wzmocnienie włosów i paznokci


Rekomendowane odpowiedzi

Suplementem diety bardzo korzystnie działającym na nasze paznokcie, włosy oraz skórę - są kapsułki zawierające spirulinę. Spirulina to bogactwo rozmaitych składników, takich jak: proteiny, minerały oraz witaminy. Co więcej, substancja ta zawiera dużą ilość kwasu gamma-linolenowego, który odgrywa znaczącą rolę w utrzymaniu dobrej kondycji naszej skóry.

Suplementy diety zawierające w składzie spirulinę są dostępne w większości aptek ;).

Odnośnik do komentarza

Cynamonka1
a ja właśnie mam problem nie z paznokciami ale z wypadającymi włosami... co na to można poradzić? kompletnie przestałam używać prostownicy, stosuje odpowiednie kosmetyki, ale suplementy to dla mnie czarna magia

Na początku dobrze by było określić przyczynę odpowiedzialną za osłabienie włosów. Odpowiadać za to może stres, nieodpowiednia dieta, zaburzenia hormonalne bądź też choroby wewnętrzne. Najlepiej będzie jak udasz się do dermatologa, który zleci ci wykonanie odpowiednich badań. Dopiero na tej podstawie będzie można dobrać odpowiednią metodę leczenia.

Odnośnik do komentarza
Gość hiszna

Z sensownych produktów to new nails całkiem fajnie działa. Ale i tutaj kluczowe znaczenie ma systematyczność. Bardzo ważne jest również to, aby myśleć co się robi tymi paznokciami, bo jednak łatwo można je zniszczyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...