Skocz do zawartości
Forum

Masażery cellulitu


Gość Daria to ja

Rekomendowane odpowiedzi

Bawiłam się kiedyś roll-on Garniera na cellulit,nie jest on zbyt wydajny jeśli pomarańcza zaatakowała większą powierzchnię.
Po jakimś miesiącu,widziałam efekty na udach,ale to jeszcze nie to.
A masażery z wypustkami w połączeniu z peelingiem kawowym np. dają fajne rezultaty,też się bawiłam,ale to dłuuuga walka. W Rossmann są dobre masażery.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Niemożliwe,u mnie w mieście są dwa Rossmanny i na dolnej półce zawsze leżą te masażery (na takiej rączce i takie co się bezpośrednio trzyma w łapie ) ,gąbki i inne pierdółki.
Zauważyłam natomiast,że w obu sklepach asortyment nieco się różni,nie wiem czym to jest spowodowane.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Zabiegi pielęgnacyjne, w czasie których wykonujemy masaż skóry, mogą sprzyjać redukcji cellulitu. Istotne jest jednak to, aby wykonywać je regularnie każdego dnia. Czas takiego masażu powinien wynosić ok 10-20 minut.

Najlepsze efekty uzyskujemy jednak wtedy, gdy zabiegi pielęgnacyjne to jedynie dodatek do zdrowego trybu życia (dieta + aktywność fizyczna);).

Odnośnik do komentarza
Gość Marcelinkaa

Ja mogę wam polecić zabiegi dość tanie, ale bardzo skuteczne terapii tkanki łącznej. Robią to na Zakątku w Krakowie i chyba też jest na Zachodniej, ale mi ten gabinet na Zakątku bardziej odpowiada. Trzeba by się było dopytać na rejestracji. Ja się zapisuję przez stronę rehabilitacje.org, ale tam jest numer też.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...