Skocz do zawartości
Forum

Tabletki na powiększenie piersi


Gość molesta

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry!
Mam małe piersi i chcialabym sie dowiedzieć czy sa jakieś sposoby na ich powiekszenie. Myślałam o tabletkach na powiększenie piersi ale nie jestem do nich przekonana czy działają no i czy po nich jak nawet jest efekt to już na stałe czy po przestaniu ich brania piersi wracają do swojego stanu. Bardzo proszę o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Gość mandżurka

Moim zdaniem średnio działają, tak samo jak te wszystkie balsamy. Optycznie może i zwiększą ale co z tego skoro to chemia i nie zdrowo po za tym za chwilę spowrotem zmniejsza. Hormony w tabletkach anty też powiększają ale uwierz że duże piersi nie są warte tego aby faszerować się chemia zwłaszcza że efekt jest krótkotrwały

Odnośnik do komentarza

Rozmaite suplementy diety, które rzekomo mają powiększyć biust --> niestety nie działają. W ich składzie być może znajdują się składniki, które wspomagają kondycję skóry oraz utrzymują jej jędrność. Niestety nie ma możliwości, aby tabletki te powiększyły rozmiar piersi.

Na wielkość piersi mogą mieć wpływ tabletki antykoncepcyjne - jednak jeżeli to ma być jedyny powód ich przyjmowania to odradzałabym tę metodę. Tabletki antykoncepcyjne ze względu na wysoką zawartość hormonów nie są obojętne dla naszego zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Gość Perlo_com_pl

Jak dla mnie takie tabletki to jedna wielka ściema. I nie wierze w ich działanie i śmieszą mnie kobiety, które wierzą w takie tabletki. Trzeba akceptować woje ciało takim jakie jest. Można też zafundować sobie serię ćwiczeń, które ujędrnia i poprawią wygląd naszego ciała.

Odnośnik do komentarza

kkleo
Mam 17 lat prawie 18 i nie zadowala mnie moj rozmiar piersi, co mam zrobic zeby mi jeszcze urosły?

Wiele kobiet uważa, że ich piersi nie są doskonałe. W przyszłości możesz udać się na konsultację do chirurga plastyka. Być może do tego czasu jednak zaakceptujesz wygląd piersi ;). Operacja chirurgiczna to jedyna realna metoda powiększenia piersi.

Odnośnik do komentarza

oleeczka12
Witam, chcialabym sie zapytac czy jest jakis naprawde wiarygodny i sprawdzony sposob na wieksze piersi? Tabletki to chyba raczej nie, bo wiekszosc raczej nie pomaga. Prosze o odpowiedzi, z gory dziekuje :)

Niestety zarówno tabletki, jak i rozmaite kosmetyki "powiększające" biust - nie mają takich właściwości. Za ich pomocą możemy jedynie poprawić napięcie i nawilżenie skóry. Tak jak wcześniej wspomniałam, nieinwazyjnym i prostym sposobem na optyczne powiększenie piersi jest noszenie staników typu push-up albo super push-up.

Odnośnik do komentarza

na prawdę tak nie ufacie tabletką/balsamom itd? ja się panicznie boje operacji, tylko jak o tym pomyśle to przypomina mi się historia kobiety, którą przyjechała do Polski alby zrobić operacje powiększania piersi i już się nie obudziła. Dlatego ja szukam naturalnym metod np. takich i muszę przyznać, że na mnie działają. Wiadomo nie ma takich "szybkich" efektów jak przy operacji ale są.

Odnośnik do komentarza
Gość vanessa33

Jakieś brednie te tabletki, powiększyć piersi można tylko zabiegiem operacyjnym, nie ma innych metod. Ja sama powiększałam piersi kilka miesięcy temu, w Łodzi wybrałam doktor Żukowską do przeprowadzenia operacji. I jestem zadowolona z efektów, mam teraz takie i jakich marzyłam.

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od efektu jaki chcemy osiągnąć. Tabletki mogą na pewno trochę wpłynąć na rozmiar biustu a ich działanie jest powszechne znane - żadna większa tajemnica, wystarczy zajrzeć na pierwszy lepszy kompetentny portal o zdrowiu np. https://naturalnemetody.pl/tabletki-kremy-na-powiekszenie-biustu/ - tutaj szczegółowo rozpisali co zawierają i jak to wpływa na objętość piersi.

Oczywiście Panie, które oczekują spektakularnych efektów, miseczki D i innych „fajerwerków” zadowoli tylko operacja, natomiast nie każdego na nią stać, a wiele kobiet boi się potencjalnych skutków ubocznych.

Odnośnik do komentarza

No ja też zastanawiam się nad perfect bust, wiadomo ze jak wejdzie sie na stronę producenta to wszystko wyglad super i kolorowo ale interesuje mnie tutaj ich realne działanie. No i czy tabletki działają jedynie na powiększenie czy jeszcze na ujędrnienie? Bo zależy mi tutaj o wiele bardziej na ujędrnieniu. Piersi po ciązy oklapły.

Odnośnik do komentarza

Tabletki ostatnio znalazła moja mama , której młodość ucieka, sama znajduje w sobie coraz więcej kompleksów, glównie na punkcie piersi tak wiec wczytała się w opinie i postanowiła sobie zamówić. ... Szczerze też nie wiem jak to będzie. Ogólnie mama kupiła zestaw i dla siebie i dla mnie bo sama mam podobny kompleks. Razem poddamy się temu całemu "eksperymentowi", ogólnie zaczynamy brac od tego tygodnia, ponoć na efekt trzeba poczekać ale napiszę jak wyjdzie ten eksperyment.

Odnośnik do komentarza
Gość zwierciadlo

Kurczę... Też właśnie je znalazłam (strona producenta)i mnie to nęci i nęci aby sobie wypróbować...... Generalnie jestem bardzo sceptycznie nastawiona na te wszystkie tabletki i masci i jeszcze nie probowałam ale w sumie wiele jest dobrych opinii........ Ale sama już nie wiem teraz...Ogolnie wiem, ze chirurgia daje powiększenie ale nie wiem czy poddałabym się takiemu zabiegowi bo się obawiam.

Odnośnik do komentarza

Początkowo chciałam powiększać biust operacyjnie, ostatecznie jednak zaczęłam z namowy znajomej od tabletek Bust Up Line (bust-up.pl) i to mnie mocno zaskoczyło bo biust poprawił swój wygląd, nieco się zwiększył, tak że na tą chwilę operacji nie planuje. Niby tylko ziołowe tabletki a jednak efekt okazał się naprawdę super. Moja mama też zdecydowała się spróbować, żeby ujędrnić biust i to co ją zaskoczyło to, że zaczęła mieć mniej symptomów menopauzy od momentu jak to brała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...