Skocz do zawartości
Forum

Zabiegi wyszczuplające.


Rekomendowane odpowiedzi

Istnieje wiele zabiegów wyszczuplających, np. specjalne masaże, body wrapping, lipoliza oraz zabiegi wykorzystujące działanie urządzeń (Endermologia LPG, i-lipo, i-lipo ultra, Ultra Shape).

W zależności od metody na którą się decydujemy - wskazane jest wykonanie zabiegu w kilku seriach. Badania naukowe udowodniły, że metody te rzeczywiście zmniejszają obwody ciała (wiąże się to ze spadkiem tkanki tłuszczowej w danym obszarze).

Należy jednak pamiętać o tym, że utrzymywanie się efektów końcowych zabiegu zależne jest również od naszego trybu życia. Wskazana jest aktywność fizyczna oraz odpowiednia dieta. Niestety same zabiegi umożliwią nam uzyskanie dobrych efektów, ale na krótki okres czasu.

Odnośnik do komentarza
Gość Paulinakrakow

W ramach postanowień noworocznych skusilam się na zabieg modelujacy sylwetkę Vela Shape w klinice Dr Legrand w Krakowie. Zabieg wykorzystuje 3 technologie: podczerwień, fale radiowa i vacum. W trakcie zabiegu tkanka tłuszczowa zostaje podgrzana przez co włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a skóra nabiera gęstości i jędrności. Zabieg jest przyjemny i relaksujący. Polecam!

Odnośnik do komentarza

Jednym z najskuteczniejszych zabiegów wyszczuplających jest liposukcja. Warto ją oczywiście wykonywać w sprawdzonym miejscu. Ja od siebie mogę wam polecić studio urody Anny Łączewskiej. Ona zajmuje się liposukcją ud, brzucha, boczków i pośladków.

Odnośnik do komentarza

Każdy ma swoje podejście do tej kwestii. Dieta pełna wyrzeczeń, mordecze treningi kilka razy w tygodniu to bardzo często za mało by powrócić do upragnionej formy. Zresztą normalny człowiek nie jest w stanie wytrzymać takiego trybu życia na dłuższą metę. Należy szukać skuteczniejszej metody w walce o wymarzone ciało. Jednym z bezbolesnych i bezinwazyjnych metod jest między innymi kriolipoliza kraków oferowana przez renomowane gabinety. Zabieg ten polega w dużym skrócie na zamrażaniu niechcianych tkanek tłuszczowych, jakie pod wpływem zimna rozpadają się. Pomniejszają w ten sposób objętość partii ciała poddawanych temu procesowi. Dzieje się tak z prostego powodu - komórki tłuszczowe znajdujące się w tkance podskórnej są w większości zbudowane z nasyconych kwasów tłuszczowych, podatnych na działanie niskich temperautr.

Odnośnik do komentarza
Gość MonanaDutch

ja jestem dowodem na to, że DZIAŁA! trzeba tylko pamiętać, że zabieg nie schudnie za ciebie, to wsparcie w wyszczuplaniu. a kriolipolizę najlepiej robić w połączeniu z icoone. na terapię łączoną chodzę do Estetica Nova w Warszawie, trafić na specjalistów to (nie licząc własnej determinacji) klucz do sukcesu ? 

Odnośnik do komentarza

z właśnych doświadczeń polecam kriolipolizę, którą przeprowadzam w klinice vesuna z krakowa. po serii zabiegów, a także diecie i ćwiczeniom mogę cieszyć się wymarzoną sylwetką. nie ukrywam, że to jest łatwe zadanie, ale jak już się człowiek zaprze i widzi efekty, to potem jest już z górki.z właśnych doświadczeń polecam kriolipolizę, którą przeprowadzam w klinice vesuna z krakowa. po serii zabiegów, a także diecie i ćwiczeniom mogę cieszyć się wymarzoną sylwetką. nie ukrywam, że to jest łatwe zadanie, ale jak już się człowiek zaprze i widzi efekty, to potem jest już z górki.

Odnośnik do komentarza

Ja się zdecydowałam na serie zabiegów ENDERMOLOGII  Wykonałam 10 zabiegów na uda i pośladki , udało mi się pozbyć niechcianej pomarańczowej skórki. Całą serie wykonałam w  Dermed Kraków. Jestem bardzo zadowolona z efektów  i teraz dość że nie mam cellulitu to jeszcze moje nogi utraciły kilka cm 

Odnośnik do komentarza

Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu pod skórę specjalnego preparatu, w skład którego wchodzi m.in. fosfatydylocholina. Sam preparat jest znany w medycynie estetycznej od dawna. Stosowany jest do ochrony wątroby oraz do redukcji tłuszczu we krwi. Fosfatydylocholina z łatwością przenika przez błony komórkowe, powodując ich rozerwanie, a następnie doprowadza do rozpadu trójglicerydów, które wraz z lipoproteidami transportowane są do wątroby, gdzie następuje ich rozkład. Pomimo faktu, iż zaaplikowany specyfik skutecznie przeciwdziała odkładającemu się tłuszczowi, to nie należy go traktować jako środka odchudzającego. Nie wszystkie miejsca nadają się do lipolizy iniekcyjnej.W zależności do ilości tkanki tłuszczowej procedurę powtarza się 2-3 razy w kilkutygodniowych odstępach. Często wystarcza jednak zabieg jednorazowy. Polecam osobiście https://pimik.pl/. Profesjonalna obsługa i cena adekwatna do jakości.

Odnośnik do komentarza

 

Jedyny zabieg odchudzający, jaki mi pomógł to lipoliza iniekcyjna. Poleciła mi go moja Pani kosmetolog z Scm estetic. Mnie akurat zależało na pozbyciu się fałdek na plecach i boczków. Potem poszłam jeszcze na zabieg uzupełniający ergolift alliance i powiem Wam OMG. Naprawdę widzę dużą różnicę. Jak szukacie czegoś fajnego na poprawę sylwetki, to tylko to mogę polecić z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza

Jest teraz wiele zabiegów, które mogą pomóc w modelowaniu sylwetki. Ale najczęściej wybierana jest chyba lipoliza iniekcyjna. W wielu profesjonalnych gabinetach można ją wykonać. Wiem, że w Białymstoku zajmuje się tym gabinet dr Stawowczyk. Sam zabieg jest skuteczny i bezpieczny. Tutaj https://drstawowska.pl/lipoliza-iniekcyjna-bialystok,84.html macie bliższe info.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...