Skocz do zawartości
Forum

Czy zimą można seksownie wyglądać?


Gość Żmijka007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Żmijka007

Hej, mam pytanie jak zimie czuć się seksownie. W tych wszystkich czapkach, szalikach i kurtach. Ja mam z tym problem bo zawsze w zimie nie wiem jak się jakoś sensownie ubrać by nie wygadać jakbym jechała na syberię. W kurtce puchowyj wygladam tragicznie w płaszczyku z kolei jest zimno.

Odnośnik do komentarza

są płaszczyki ocieplane, wystarczy ubrać się na cebulkę i jest cieplutko :) do tego buty na obcasie (niekoniecznie dużym, żeby na lodzie nie stracić równowagi;)).
z resztą to też nie jest powiedziane że trzeba się tak ubrać żeby być seksownym, to po prostu trzeba czuć :) dopasuj sobie wszystko ładnie, jeśli chodzi o kurtki to naprawdę jest teraz duży wybór :) obejrzyj sobie stronki modowe, tam z pewnością znajdziesz ciekawe inspiracje.

Odnośnik do komentarza
Gość ovverdosed

Są kurtki które są bardzo ciepłe, a wokół talii mają pasek lub po prostu są zwężone - takie kurtki jest najlepiej dobierać bo bardzo podkreślają talie.
Można seksownie wyglądać, może nie tak jak inną porą roku ale można uznać, że korzystnie się wygląda przy odpowiednim doborze do siebie kolorów. Kozaki dobrze by też przylegały do łydki, a nie odstawały.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że zimą można wyglądać bardzo gustownie. Wystarczy tylko dobrze rozejrzeć się po internecie i tam z pewnością znajdziesz jakieś odpowiednie okrycie wierzchnie dla siebie. Ja tam z tym nie mam problemu, gdyż dla mnie najważniejsze jest by zimą było mi ciepło, dlatego też zakupiłam już Kurtki narciarskie i snowboardowe . Bo kto powiedział, że w takiej kurtce nie można wyglądać efektownie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...