Skocz do zawartości
Forum

Czym powiększyć usta botoksem czy kwasem?


Gość an...84

Rekomendowane odpowiedzi

witam,moje pytanie jest nastepujace prosze mi doradzic czy usta botoxem jest bezpieczniejsze i z wiekiem te usta beda nieksztaltne czy kwasem jest bardziej stosowne,,bardzo wazne pytanie dla poniewaz nigdy nie powiekszalam ust a mam 28 lat no i tez nie wiem czy moge powiekszyc jesli planuje ciaze w przyszlym roku?czekam na odpowiedz ,dziekuje

Odnośnik do komentarza

Botoks nie jest substancją stosowaną w celu powiększania ust. Wykorzystuje się go w terapii zmarszczek. Zawarta w botoksie toksyna botulinowa powoduje paraliż mięśni.

Do powiększania ust stosuje się rozmaite wypełniacze. W doborze odpowiedniego z nich pomoże Ci lekarz wykonujący zabieg - każdy z wypełniaczy ma swoje wady i zalety ;).

Do niedawna najpopularniejszym wypełniaczem był kwas hialuronowy. Ostatnio coraz częściej zabiegi wykonuje się na innych wypełniaczach.

Odnośnik do komentarza
Gość Perlo_com_pl

Naturalny sposób na piękne , gładkie i duże usta- nakładamy na usta dużą ilość pomadki, lub wazeliny i szczoteczkę do zębów delikatnie przez około 2 minuty, jeździmy po wargach. Czasami lekko dociskamy żeby usta się złuściły. Następnie zmywamy wazelinę lub pomadkę. Najlepiej ten zabieg robić na noc jeszcze przed snem nanieść na usta gruba warstwę kremu lub balsamu na bazie miodu lub samego miodu.

Odnośnik do komentarza

Ja również proponuję zacząć od prostszych sposobów typu błyszczyki powiększające usta, te które maja własnei takie zadanie po nałozeniu trochę przez chwilę szczypią (bynamniej mnie), poza tym, możesz również skonsultować sie z wizazystką, która nauczy Cię jak optycznie powiększyć usta przy pomocy makijażu, możesz również wybrac sie z profesjonalsitką na zakupy makijażowe, zeby uniknąć kupowania nie pasujacych odcieni pomadek itp. Dobry makijaż czyni cuda!

Odnośnik do komentarza

~Riiri
możesz spróbować błyszczyków z pieprzem cayen. One lekko powiększają usta

Rzeczywiście tego rodzaju błyszczyki powiększają usta. Substancje zawarte w ich składzie początkowo powodują delikatne pieczenie i mrowienie ust. Następnie dochodzi do powstania delikatnego obrzęku i usta są odrobinę większe.

Efekt utrzymuje się stosunkowo krótko, bo jedynie kilka godzin. Co więcej, nie każdy dobrze toleruje tego rodzaju kosmetyki. Bez wątpienia jednak, przed zastosowaniem wypełniacza warto wypróbować błyszczyk powiększający usta ;)

Odnośnik do komentarza
Gość monika900

Botoksem nie, tylko kwasem. Ale na pewno też nie ma co przesadzać z ilością. Na pewno tutaj poleciłabym wybrać sie do sprawdzonego gabinetu, w którym profesjonalnie podpowiedzą nam i wykonają zabieg. Ja cieszę sie ze sama takie miejsce znalazłam Aestheticmed. I na pewno mogę je Wam polecić.

Odnośnik do komentarza
Gość kalinska22

Moim zdaniem są rewelacyjne i sama bardzo chciałabym mieć takie.Dlatego w ostatnim czasie bardziej zainteresowałam sie tym tematem.Niedługo mam konsultacje u dr Dmytrzaka-ponieważ jestem zdecydowana na powiększenie ust.

Odnośnik do komentarza
Gość zoltytulipan31

a może, żaden z tych wypełniaczy, tylko nowość jak lip lift? Ja byłam na Puławskiej u dra Piotra Osucha. poddałam się jednemu z wariantów tego zabiegu nazwy nie pamiętam dokładnie, ale chodzi o to, że się wycina kawałek skóry wzdłuż wargi. Cały zabieg w znieczuleniu miejscowym, po godzinie jest po wszystkim a po tygodniu można już się cieszyć nowymi ustami. Fajna alternatywa dla wypełniaczy, bo po tym zabiegu usta wyglądają bardzo ładnie i naturalnie.

Odnośnik do komentarza

Botoks służy do wygładzania zmarszczek i leczenia nadpotliwości gł. dłoni i stóp - nie jest wypełniaczem - działa w zupełnie inny sposób. Do powiększania ust stosuje się głównie kwas hialuronowy - warto zastanowić się nad tym ile chcemy powiększyć usta aby nie przesadzić. Natomiast wymodelowanie ust kwasem hialuronowym (czyli zastosowanie go w rozsądne ilości we właściwy sposób) przynosi bardzo korzystne rezultaty.

Odnośnik do komentarza
Gość smerfiaczek

No ok, są jakieś sposoby, które mogą pomóc w tym, żeby usta były duże i piękne, ale jednak makijaż jest takim doraźnym sposobem. Może Wam, wypełniacze dobrze się kojarzą, ale Ja się zdecydowałam na powiększanie ust kwasem hialuronowym w Eskulap Estetyka i bardzo się cieszę z takiego rozwiązania. Moje usta wyglądają naturalnie, kluczem do sukcesu jest to, żeby trafić na kogoś, kto się zna na tym, co robi.

Odnośnik do komentarza
Gość głantone

Ja miałam robione usta w klinice Unident Union u doktora Wojciecha Kołosowskiego. Jestem w tej chwili 3 miesiące po zabiegu i muszę przyznać, że jestem bardzo, bardzo zadowolona. Jeżeli któraś z was chce wiedzieć czy opłaca się robić taki zabieg - tak! :) Polecam mocno :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kowalska45

Fakt można powiększyć optycznie usta makijażem, ale jak asymetria jest duża jak w moim przypadku, to warto się wybrać na zabieg. Widać na ulicach, że niektóre dziewczyny przesadzają z ilością wypełniaczy, ale jak jest się rozsądnym to nie widzę w tym nic złego. Ja robiłam usta u dr Warszawik w Elite, mam wstrzyknięty kwas hialuronowy, super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Gość Konecza

Jesli usta są naprawdę wąskie to raczej nie powiekszysz ich makijażem. Na powiększenie ust decydują się głównie osoby, które tych ust nie mają. I tak własnie było w moim przypadku.

Zdecydowalam się na wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w klinice w Krakowie z czego jestem bardzo zadowolona:
https://www.mttestetica.pl/kwas-hialuronowy/

Efekt bardzo naturalny a nie jakieś żabie usta. Jakby ktoś mnie wcześniej nie znał to nie poznałby sie,ze nie są to moje naturalne od urodzenia usta.

Odnośnik do komentarza
Gość Kaśka K.

Zarówno ja jak i moja przyjaciólka zdecydowałyśmy się powiększyć usta kwasem hialuronowym w Centrum Zdrowej Skóry. Jestem bardzo zadolona z efektu bo wyszły naturalnie. Zabieg bardzo boli :( Ale to chyba dużo zależy od nastawienia - ja poszłam cała rodygotana, bo panicznie boję się igieł. Ale dałam radę i mam piękne usteczka! :D

Odnośnik do komentarza

Witam! Botoks jest stosowany w celu usunięcia zmarszczek na twarzy oraz sprawdza się w walce z nadpotliwością.
Usta można nawilżyć oraz wypełnić stosując kwas hialuronowy, który jest w pełnie bezpieczny, ponieważ występuje naturalnie w naszej skórze. Najlepiej udać się do dobrego dermatologa , który poprawnie wykona zabieg ,tu mogę polecić dr Igora Michajłowskiego.

Odnośnik do komentarza
Gość Kinga 007564

Miałam bardzo małe usta i powiększyłam je w klinice Magnopere Kraków ul. Grzegórzecka 67D/102
za pomoca kwasu hialuronowego. Bardzo ładnie wyszły sa super powiekszone i wyglądaja bardzo naturalnie nie jak po ukąszeniu osy.

Odnośnik do komentarza
Gość autolka

moim zdaniem kwas hialuronowy jest najbezpieczniejszy do powiększania ust, ja powiększałam swoje kwasem hialuronowym, robiłam usta w salonie magic visage na mokotowskiej 52, zdecydowałam się na niewielką korektę bo tylko 1 ml, chciałam zachować naturalny wygląd i taki właśnie osiągnęłam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...