Skocz do zawartości
Forum

Czapka dla babci :)


Gość ania111111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ania111111

Cześć
Widzę że piszecie tutaj również o modzie więc chciałam o coś zapytać, może któraś z Was mi pomoże. Mam bardzo upartą babcię która jest elegancka ale nie w taki ,typowy ,,babciowy,, sposób. Ma lat 70+ i potrafi nosić jedną rzecz lat...kilkadziesiąt tylko dlatego że, uwaga, ,,nie może sobie nic ładnego, na nią pasującego znaleźć,, . Tak więc jak już coś odpowiedniego dla niej znajdzie to bardzo o to dba i nosi całe ,,wieki,,. Ale dzisiaj przeszła sama siebie gdy ja spotkałam w centrum handlowym w moherowej opasce w ten ziąb, opaska ta jest pewnie w moim wieku. Babcia powiedziała że ma za duża głowę na czapki i nic nie może sobie znaleźć. Także sprawa jest poważna jak widac ;) jak znaleźć czapkę dla kobiety (drobna budowa ciała) starszej z dość dużą głową (proporcje ciała w stylu jolanty kwaśniewskiej i jej córki ;) )
Pomóżcie bo ja nic nie mogę jej znaleźć a jak kupię coś nieodpowiedniego to nie będzie nosić.

podpisano:
Poważnie zaniepokojona wnuczka
;)
;)

Odnośnik do komentarza
Gość ania111111

moja babcia preferuje od zawsze taką raczej sportową elegancję, nie chodzi raczej w płaszczykach. Do tej pory jedyne jej nakrycia głowy jakie w życiu widziałam to były właśnie kapelusze, berety oraz kaszkiety, ale to nie są nakrycia głowy które ogrzeją w mroźną zimę :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...