Forum Uroda

Termoloki a lokówka

~cy cy cy k

~cy cy cy k

Cześć :P
sorki jeśli o tym było ale mam problem. Kocham krecone wlosy ale trwała nie zawsze wchodzi w grę. Kręcę lokówką lub na wałki ale dowiedziałam sie o termolokach - wałkach + temperatura. Czy ktoś stosuje? Gdzie to mozna kupic za ile i czy warto :D

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Trick

~Trick

ja je stosowałam. Miałąm pożyczone od koleżanki. Loki wychodzą podobne jak do tych robionych na lokówce tylko że są one wygodniejsze trochę. Trzeba uważać jedynie aby ich blisko główy nie trzymać bo można się oparzyć.

karolinexxx

karolinexxx

moim zdaniem to cos podobnego jak lokówka. Ciekawe czy zdaje egzamin, ja niestety nie widzialam czegos takiego w klepie i nie korzystalam ale chetnie bym spróbowała

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 33 lata, Karolkowo
Trycholog Weronika Słupek

Trycholog Weronika Słupek

Odpowiedź eksperta

Termoloki są fajna alternatywa dla lokówki jeśli potrzebujemy same zrobić sobie fryzurę i chcemy mieć włosy odbite od nasady. To jaki będzie skręt zależy od grubość wałków. Odradzam jedynie stosowanie ich codziennie przy włosach delikatnych i suchych, gdyż można mocno je uwrażliwić. Stosowanie raz na tydzień czy na specjalne wyjścia jest jak najbardziej wskazane. Pamiętajmy zawsze przy ich nakręcaniu o termoochronie.

--

http://www.fryzjeris.pl/
http://www.morpho.waw.pl

86275 trycholog-weronika-slupek Kobieta, 33 lata, Warszawa
xSandra

xSandra

ja czasem mam ochote na loki ale wlasnie ja mm slabe i zniszczone wlosy to szkoda mi ich meczyc ale fajne musza byc te termoloki mysle ze ladnie kreca bo jest temperatura.

--

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

231 xsandra Kobieta, 31 lat, Kraków
~maziii

~maziii

Używałam ale niestety dla mnie trochę za trudne w obsłudze i zdążyłam się poparzyć. Teraz mam taką fajną lokówkę automatyczną z babyliss i ona bardzo szybko kręci włosy. Wybrałam jeszcze model z czujnikiem temperatury bo już kilka razy miałam problem ze spalonymi włosami, także teraz już nie cierpią :)

~finialka

~finialka

A ja swoją lokówkę automatyczną od babyliss zamówiłam właśnie w Euro, a na dodatek w prompcji za złotówkę dostałam od nich prostownicę, więc sztos zupełny! Teraz tylko czekam, aż dostarczą towar do sklepu i biegnę odebrać :D