Skocz do zawartości
Forum

Buty na zimę


Gość ula z.

Rekomendowane odpowiedzi

Zerka, tracisz czas na swoje własne życzenie. W pierwszym poście jasno napisałam : żadnych obcasów, żadnych butów z cholewą i żadnych dostosowanych tylko do jednego rodzaju spodni, bo nosze różne. Jak nie umiesz czytać to nie moja wina ;]

Odnośnik do komentarza

Czy mi się wydaje czy ktoś celowo podbija mój wątek żeby zareklamować sklep internetowy z butami ? Chyba już czwarty raz ktoś wkleja link do tego sklepu ;] Co do tych butów to mnie nie zachwycają, w sklepach pełno obuwia o takim fasonie, tyle że ładniej się prezentującego ;] Poza tym jest to model wybitnie dostosowany do rurek a ja często nosze również inne fasony spodni. Szukam czegoś uniwersalnego.

Odnośnik do komentarza

Ula... sory, ale ty masz jakieś problemy. Piszesz bzdury... A sklep... Ty masz pojęcie o czym piszesz? Akurat ten jest jednym z najbardziej znanych w sieci, więc na przyszłość zanim napiszesz brednie pomyśl chociaż przez chwilę, posprawdzaj i wtedy może napiszesz coś mądrego. Ja kończę swój udział w tym temacie - i tak trwał on zbyt długo.

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o cieple i modne buty na zime to zauwazylam ze kroluje ostatnio typ w stylu jak z Antarktydy :D czyli to tzw. emu? ??? Wyglada to tak jak poniżej. Sa na pewno cieple ale czy ladne i czy kazdemu pasuja to juz nie wiem.

monthly_2016_11/buty-na-zime_4317.jpg

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...