Forum Uroda

Buty na zimę

~ula z.

~ula z.

Mogłybyście mi polecić jakieś buty na zimę, najlepiej konkretny model ze zdjęciem ? Ciężko mi znaleźć coś dla siebie jak chodzę po sklepach. Wykluczam wszystkie buty na obcasie, koturn może być ale malutki. Z płaskich butów absolutnie mi się nie podobają Emu, za to buty z cholewką raczej nosić nie mogę bo jestem bardzo niska i dodatkowo skracałyby mi nogę i całą sylwetkę. Chciałabym żeby to były buty uniwersalne a nie dostosowane tylko do spodni rurek. Macie jakieś pomysły ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

pink elephant

pink elephant

ja kupiłam 2 pary jedne w ambrze takie za kostke drugie w ccc pod kolano zwykle czarne i płaskie, przejdz sie, jest wybor, odrdzam kangura raz kupilam i rozpadly sie nawet babka nie chciala reklamacji przyjac musialam sie klocic

84373 pink-elephant Kobieta, 32 lata, Złocieniec
~superb

~superb

Na internetowych wyprzedażach 325 złotych trudno powiedzieć czy akurat trafia w gusta.

• th_buty-na-zime_332.jpg
Igraszka

Igraszka

moim zdaniem bardzo wyskoa cena za kalosza. Bo sorry to wyglada jak kalosz i albo gumofilc.

--

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

87105 igraszka Kobieta, 26 lat, gdzieś za tęczą
~ula z.

~ula z.

Superb, mężczyzna interesujący się kobiecymi butami to dość ciekawe zjawisko :) Dzięki za dobre chęci ale ja mam nieco ponad 20 lat, a zaprezentowane buty to raczej model odpowiedni dla pani po 40-stce. Na dodatek wyglądają jak z bazaru.
Może ktoś jeszcze ma pomysł na zimowe buty ? Wolałabym takie w które nie trzeba wkładać spodni, tylko spodnie je przykrywają.

~Mała__MI

~Mała__MI

no to fakt te ze zdjecia to koszmarnie wyglądają jeszcze ta cena to już zupęłnie

~superb

~superb

~Mała__MI
no to fakt te ze zdjecia to koszmarnie wyglądają jeszcze ta cena to już zupęłnie

to firma duńska myślę, że z modnymi wzorami nie maja problemów, ale wiadomo kwestia gustów ;)

Igraszka

Igraszka

no jasne kwestia gustu, ale naprawdę widziała tysiące ładniejszych butów w cenie o połowe mniejszej

--

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

87105 igraszka Kobieta, 26 lat, gdzieś za tęczą
Zuczek

Zuczek

Klimatycznie, nie są oklepane. Myślę, że byłabym jak najbardziej za - warto mieć inne buty niż wszystkie laski, ale zakładając, że wyglądają naprawdę fajnie, są dobrze utrzymane. Nie sądzicie?

85279 zuczek Kobieta, 30 lat, Częstochowa
~ula z.

~ula z.

Zerka, nie czytało się startera co ? Prosiłam o linki do butów na płaskiej podeszwie lub delikatnym koturnie. Obcasów organicznie nie znoszę.

zerka

zerka

Nie czytało ;-) Ale takie buty są optymalne do tego, żeby zacząć myśleć o obcasach. Niby to 10 cm, ale za to wygodne 10 cm - słupek nie sprawia problemów przy chodzeniu i w takich bucikach można wyjść po prostu pochodzić po mieście.

85155 zerka Kobieta, 34 lata, wawa
~Mała__MI

~Mała__MI

Zerka czemu masz lilnk w rodzaju żeńskim a w profilu jesteś facetem?

zerka

zerka

Hehe... pewnie jak zawsze zakładałam konto na szybko ;-) Zmienione, płeć właściwa ;-) Wracając do tematu - zacznij testować wyższe obuwie. Faceci kochają szpile, ale zacznij od bucików na słupku, będzie wygodniej ;-)

~ula z.

~ula z.

Dziewczyny, założyłam wątek po to aby pooglądać zdjęcia konkretnych modeli odpowiadających moim gustom a nie wysłuchiwać "dobrych rad" :) Proszę, trzymajcie się tematu a nie wypisujcie farmazonów o superwygodnych butach na JEDYNIE 10 cm słupku.

zerka

zerka

Ale to nie są żadne farmazony. Jak rozumiem Twoja kariera w szpilkach nie wyglądała nigdy zbyt okazale prawda? Więc załóż sobie cienki obcas 6 cm i słupek 10 cm, to zrozumiesz o czym piszemy.

Komercha

Komercha

ech zbyt szybko kliknełam zapisz:P
Co do butów na słupku to one są wygodne i nikt Ci nie każe od razu chodzić w 10 cm, mozesz zacząć od 3 cm

• th_buty-na-zime_348.jpg
85875 komercha Kobieta, 34 lata, Białystok
~ula z.

~ula z.

Proszę po raz kolejny o niewypowiadanie się w wątku osób które nie przeczytały postu założycielskiego. Nie rozumiem jak można odpowiadać na czyś post skoro nawet się go nie przeczytało.
Zerka, żadne słupki i szpilki mi się nie podobają, nie obchodzi mnie jaka jest moda i co podoba się lub nie mężczyznom, ważne że mnie się nie podoba.