Skocz do zawartości
Forum

Usuwanie tatuażu


Gość Pieseczka

Rekomendowane odpowiedzi

podobno sam zabieg usuwania tatuażu jest bardzo bolesny i dużo mniej komfortowy niż samo jego zrobienie. Myślę ,ze fajną alternatywą jest tu decyzja o coverze ? ja taki cover robiłam sobie jakiś czas temu w studiu Jah Love Tattoo w Warszawie https://www.facebook.com/pg/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10154746686556226 . Kapitalni ludzie, świetna atmosfera, cudowne tatuaże. 

Odnośnik do komentarza
Gość chłętka

Jeżeli wybierzesz się do sprawdzonego miejsca to zabieg zostanie przeprowadzony dokładnie, sprawnie i skóra będzie się dobrze goić. Polecam skontaktować się z gabinetem Medycyny Estetycznej Porzych w Bydgoszczy. Chodziłam tam na depilację laserową i miałam świetne efekty, bo wykorzystywane w gabinecie urządzenie są bardzo nowoczesne i skuteczne. Zostawiam link do strony, gdzie znajdziesz więcej informacji odnośnie zabiegów z wykorzystaniem lasera: https://porzych.pl/laseroterapia/ - może rozjaśnią Ci trochę w kontekście usuwania tatuażu laserowo. ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.01.2020 o 20:59, Gość majka896 napisał:

Mój brat usunął tatuaż u dr Pabiańczyka w Krakowie, po kilku sesjach, niezbyt przyjemnych, po tatuażu w zasadzie nie ma śladu. 

Możesz powiedzieć coś więcej? Jak wygląda skóra po wycięciu, czy bolało itp, bo tez jestem umówiona do dr Pabianczyka i chce się dowiedzieć czegoś więcej 

 

W dniu 13.01.2020 o 20:59, Gość majka896 napisał:

Mój brat usunął tatuaż u dr Pabiańczyka w Krakowie, po kilku sesjach, niezbyt przyjemnych, po tatuażu w zasadzie nie ma śladu. 

 

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to usuwanie tatuażu niestety nie należy do przyjemnych , ale myślę, ze jak zrobiony jest zabieg dobrym sprzętem to i ból nie jest taki straszny. Co do zabiegów, to wiem, że bardzo dobrym laserem jak chyba nawet najlepszym jest Discovery pico, którym dysponuje klinika Elite w Warszawie. Też coraz bardziej myślę na temat usunięcia tatuażu bo delikatnie mówiąc zaczyna mnie on drażnić.

Odnośnik do komentarza
Gość karolCia

Nie każdy tatuaż jest możliwość usunięcia całkowicie. Wszystko to zależy od pigmentów jakie zostały zastosowane, na jaką głębokość zostały wprowadzone i rodzaju cery . Ja wykonuje serie pod cover, czyli będę wykonywać na to inny tatuaż. Już jestem po 3 zabiegach i widzę świetne efekty. Zabiegi wykonuje w salonie Laser Care przy ul. Grzybowskiej w Warszawie. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...