Skocz do zawartości
Forum

Usuwanie tatuażu


Gość Pieseczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość so natural

Ja tam usuwałam tatuaż, ale mój był malutki i czarny, a takie najłatwiej się usuwa, więc nie płaciłam dużo, właśnie 200 zł, w cenniku u nich widziałam, ze ceny mają 200-700 zł. Maleńki ślad u mnie pozostał, ale kto nie wie, że to po usunięciu tatuażu to nawet nie zauważa :)

Odnośnik do komentarza
Gość pyszczekv8

Okey zgadzam się, ze to nie jest najprzyjemniejszy zabieg ale bez przesady...
Ja usuwam kolorowy w Bejda Medical w Warszawie. Jestem mega zadowolona. Nie dajcie się nabrać na chiński szajs w salonach tatuazy lub gabinetach kosmetycznych. To tylko robi więcej szkód. Mam wykształcenie medyczne i jestem absolutnym freakiem jeśli chodzi o profesjonalizm i czystość w tej dziedzinie. Byłam w kilku miejscach, które wyskakują wysoko w google ale nie to nie to. Po długich poszukiwaniach wybrałam właśnie Bejda, wszystko jest tam nowe, czyste no i zabiegów nie robią kosmetyczki po kursach tylko dr kosmetologii lub lekarze. Wchodzisz i czujesz, ze jestes w dobrych rękach. O specyfikacjach lasera przeczytałam mnóstwo materiałów i narazie laser rubinowy, który oni maja wygrywa. Nie mam blizn, wszystko ładnie się goi, znikają nawet kolory. Mam świadomość, że to potrwa ale widze efekty wiec kontynuuje. Jeśli ktoś z Was zastanawia się czy w ogóle warto ruszać to ja polecam bo naprawdę da sie usunąć tatuaż do zera.

Odnośnik do komentarza

Jezeli ktos ma maly tatuaz to moze bawic sie w usuwanie ale co jesli jest on duzy na tyle ze bedzie duza blizna?? Czy nie lepiej własnie przerobic? Z drugiej strony za taka rzecz jaka jest tatuaz trzeba potem placic w przyszlosci jak sie okaze ze juz go nie chcemy...to powinna byc przemyslana decyzja zeby potem nie zalować...to niby nasze cialo ale coz tego. Jak nie mamy 100% pewnosci ze chcemy to lepiej nie robic a potem nie miec z tym problemow....

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

ja usunełam u dr Krajewskiego, racja bolało, racja trzeba było kilka zabiegów, w moim wypadku 3 bo tatuaz nie był duży, a że czarny to łatwo poszło, w sumie zapłaciłam 1000 zł, ale uważam że warto, z tego co porównywalam to dobra cena

Odnośnik do komentarza
Gość Michaska66

ja za czasow swojej mlodosci tez zdecydowałam sie na kilka tatuazy - na dekolcie, nadgarstku i ramieniu. teraz zaluje ogromnie bo skora niestety sie starzeje i niezbyt ładnie to wszystko wyglada. kolezanka polecila mi klinike miracki - podobno usuwaja tam tatuaze za pomoca lasera - czyli bezpiecznie. ale jednak pewne obawy sa - no i czy rzeczywiscie zejdzie?

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę dużo zależy od tatuażu oraz jego wielkości. Najłatwiej usunąć czarne tatuaże, z kolorowymi jest trudniej. Sam zabieg jest dosyć bolesny, a w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów trzeba ich wykonać kilka. Najlepiej skonsultuj się z lekarzem. W wielu klinikach dostępna jest dokumentacja fotograficzna obrazująca proces redukcji tatuażu. Na Twoją prośbę lekarz może ci ją pokazać i sama ocenisz czy warto poddać się zabiegom.

Odnośnik do komentarza

W Warszawie mogę polecić klinikę doktora Krajewskiego przy Puławskiej. Nie potrzeba była dużo zabiegów (na szczęście miałam mały tatuaż), zabieg nie był bolesny, a tatuaż zszedł w całości, nie potrzebowałam coverów.

Odnośnik do komentarza
Gość ankaw.85

Ja usuwałam w Katowicach (www.antypigment.pl) i jestem bardzo zadowolona... Po 6 zabiegach tatuazu ani sladu, blizn żadnych nie mam. Sam zabieg bolał, ale od drugiego razu zastosowałam masc TRIBIOTIC przed i prawie nic nie czułam :)

Odnośnik do komentarza

ja przygotowuję sie akurat do usunięcia tatuażu z pleców w Klinice Miracki. Nie jest to oczywiście nic przyjemnego ale wydaje mi się, że jedynie laserem można dobrze usunąć tatuaż i bez większych problemów. Może i nie jest tanie ale jak to stwierdziłam ostatnio - błędy młodości kosztują;)

Odnośnik do komentarza

Ja już jestem po laserowym usunięciu tatuażu. Wybrałem kilinke miracki bo podobno mają najnowocześniejszy laser. Zabieg nie był wcale tak bolesny jak wszyscy straszą, na razie nei wiem jak to bedzie wyglądać jak się wszystko "wygoi" ale jestem dobrej myśli a specjaliści w klinice powiedzieli ze wszystko przebiegło wzorowo i wygląda dobrze.

Odnośnik do komentarza

widzę ,ze nie jestem jedyna , która korzystała z usług tej kliniki miracki . U mnie powód usunięcia był taki ,ze po prostu był to warunek postawiony mi przez nowego szefa .dlatego musiałąm usunąć tatuaż. A samą klinike wybrałam , bo po prostu wczesniej miałam już z nia doczynienia w sensie innych zabiegów .Oczywiście pozytywne . Generalnie to w Warszawie to jest chyba największa klinika . Tak coś mi sięwydaje przynajmniej . Co do samego zabiegu usuwania , jest bolesny , ale raczej mniej niż samo tatuowanie .

Odnośnik do komentarza

No niestety. Nie ma lekko... usuwanie nie jest bezbolesne, ale na pewno jest bezpieczne jeśli skorzystasz z usług profesjonalistów. Ja byłam w klinice Miracki www.klinikamiracki.pl i jestem bardzo zadowolona. Chociaż powiem szczerze, że już nigdy więcej nie chcę tego przeżywać. Tak to jest jak się popełni błąd - nigdy więcej tatuaży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...