Skocz do zawartości
Forum

Cellulit na udach i pośladkach


winogronko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olga 1212

Bardzo chciałam pozbyć się cellulitu na ramionach , dużo ćwiczyłam ale efekty były bardzo powolne. Zrobiłam zabieg body jet i dopiero on mi pomógł w 100 procentach, całkowicie zlikwidował mi cellulit. Dla mnie dał super efekt , taki jak oczekiwała. Zabieg robiłam u dr Aldony Stachury

Odnośnik do komentarza

Na cellulit polecam zabieg endermologii bo u mnie dał dobre efekty. Aby endermologia była naprawdę skuteczna, zaleca się serię co najmniej dziesięciu zabiegów. Jednak już po moich sześciu wizytach efekty okazały się bardzo zadowalające. Widoczna jest znaczna poprawa napięcia i wygładzenie skóry, zdecydowanie mniej widoczny jest cellulit, mam też ładniej zarysowane biodra i brzuch.

Na stronie jest opisane jak wyglada zabieg:
https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/endermologia-modelowanie-ciala-przez-masaz-podcisnieniowy/8ah

Odnośnik do komentarza

Z kosmetyków wspomagajacych odchudzanie oraz zmniejszających cellulit, polecam ten środek https://swiatsupli.pl/pl/pielegnacja-skory/2668-krem-pro-tan-abs-of-steel-maxiumum-definition-cream-237ml.html - znacznie zmniejsza obwody w wybranych okolicach. Tak naprawdę jednak najlepsze efekty dają ćwiczenia
wyrzuty nóg do tyłu
przysiady ( najlepiej jeśli są to przysiady z obciążeniem 5-10 kg - potrafią znacznie poprawić stan mięśni)
jak również mostek z pilką - Usiądź na piłce gimnastycznej, a następnie zsuń się z niej tak, żeby znajdowała się pod górną częścią pleców i wspierała kark. Zgięte w kolanach nogi ustaw na szerokości bioder i upewnij się, że znajdujesz się w stabilnej pozycji.

Odnośnik do komentarza

Witaj, żadne zabiegi czy kuracje bez chociażby najmniejszego wysiłku nie przybliżą Cię do wymarzonej sylwetki. Najważniejsze w tym wszystkim jest zdrowa dieta, pozbawiona szybkich, tłustych potraw , słodyczy itd oraz wysiłek fizyczny. Nie jest tajemnicą iż w celu uzyskania założonego efektu musisz pracować nad całym ciałem a nie tylko częścią a więc może być rower, dłuższe spacery, może aerobik, basen czy siłownia? Warto także pomyśleć nad środkiem przyspieszającym redukcje wagi. Z mojej strony mogę polecić Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamawiam ją cyklicznie już od dłuższego czasu od Zuzi (kom. 881 354 456), pewna i sprawdzona sprzedawczyni, zawsze pomocna. Sama przesyłka bardzo szybka, dodatkowo jak coś można sprawdzić zawartość przed zapłatą.

Odnośnik do komentarza

Najlepszym rozwiązaniem to zdrowa dieta,cwiczenia aby ujedrnic cialo. Polecam kupic jakis masażer,lub takie rękawiczki szorstkie,i kawa fusiasta z cukrem do tego wymieszac z jakimś zelem i masowac to,nogi po tym sa super gladke,najlepiej kilka razy w tygodniu robic takie masaze,i duzo balsamowac cialo.

Odnośnik do komentarza
Gość Hermelke

Masaże pomagają ale jedynie na mniejszy cellulit.... Jesli cellulit jest wiekszy, polecam endermologię.  Podczas zabiegu, pod wpływem ciśnienia, między rolki zostaje wciągnięty fałd skórny,  zabieg wykonuje się odpowiednią głowicą która ssie oraz ciągnie skorę. Wtedy skóra jest rolowana od wewnątrz i na zewnątrz - w ten sposób zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry, a tkanka jest pobudzana do regeneracji. Intensywność masażu zależy od partii ciała. Sama miałam na uda oraz na pupę tak więc było dość intensywnie ale ponoć na brzuch tak nie jest:

https://selectbeauty.pl/blog/endermologia-lpg-modelowanie-sylwetki-nigdy-nie-bylo-tak-proste/

Na stronie jest dokładniej opisany zabieg. 

Odnośnik do komentarza

Bardzo gorąco polecam popularny od zeszłego roku zabieg na modelowanie sylwetki z urządzeniem ONDA. Robiłam go sobie w 4 powtórzeniach, co mniej więcej 2 tygodnie i efekt rewelacyjny! Polecam go wykonać w Rzeszowie w Slow Age Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej. Chodzę tam odkąd o nich usłyszałam i jestem bardzo zadowolona. 

 

Odnośnik do komentarza

Od kiedy zaczęłam robić ćwiczenia siłowe na siłowni, do tego orbitrek - cellulit zaczął znikać w mgnieniu oka :) Dobre jest również pić codzienni duże ilości wody bo woda w dużych ilościach znacznie redukuje cellulit. 

Z kosmetyków polecam sinial:

https://zabrze.com.pl/is,krem-na-cellulit-sinial--najlepszy-wybor,270925,919051.html

Były badania naukowe na grupach kobiet i ponad 9 na 10 kobiet potwierdziło roznice sprzed stosowania kremu na cellulit a po stosowaniu. 

Sama mogę tutaj napisać,ze to ma działanie! 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny rozstepom i cellulitowi można zapobiegac Ale jak już sie pojawia to nie wiem czy coś takiego pomoże. Jest to jedna naruszenie kolagenu a żaden kosmetyk nie będzie w stanie odbudowac skutecznie włokien kolagenowych...
Moga jedynie pomóc zabiegi. Osobiście polecam karboksyterapię ponieawz ten zabieg właśnie uratował mnie od rozstępów, które mi się porobiły po urodzeniu dziecka.

W Krakowie polecam Instytut Bielendy:

https://instytut.bielenda.pl/

Powinni Wam na miejscu dobrac odpowiednie zabiegi na cellulit. 

Odnośnik do komentarza

Plecam ćwiczenia, duzo ruchu, szczotkowanie ciała i dobry najlepiej modelujący piling do ciała. Ja mam swoj ulubiony, bardzo skuteczny, kupuje w Pachnącej Krainie Scrub antycellulitowy,  liftingujący i ujędrniajacy z rozmarynem i algami . Rozmaryn ujędrnia skórę a algi regenerują, działa modelijąco bo rozbja tłuszczyk ?

Odnośnik do komentarza

mi w końcu udało się uporać z cellulitem, ale trochę czasu to zajęło. w pierwszej kolejności przeszłam na dietę, ćwiczyłam. pandemia pokrzyżowała mi szyki odnośnie treningów, więc zaczęłam biegać. zdecydowałam się również na serię zabiegów onda, które przeprowadziłam w klinice vesuna z krakowa. nie żałuje, udało mi się osiągnąć zamierzony cel, który dalej utrzymuje.mi w końcu udało się uporać z cellulitem, ale trochę czasu to zajęło. w pierwszej kolejności przeszłam na dietę, ćwiczyłam. pandemia pokrzyżowała mi szyki odnośnie treningów, więc zaczęłam biegać. zdecydowałam się również na serię zabiegów onda, które przeprowadziłam w klinice vesuna z krakowa. nie żałuje, udało mi się osiągnąć zamierzony cel, który dalej utrzymuje.

Odnośnik do komentarza

Ilość kalorii, rozkład makroskładników?
Tłuszcz wtedy, kiedy jest potrzebny, czyli kiedy? Białko z jakiego pożywienia? Zdrowe węgle czyli co? Za mało szczegółów, które przy Hashi są ważne. Jakie dawki hormonów?
Oczywiście, że brak jedzenia ma znaczenie i to kluczowe. Nie bez kozery winno się mówić "odżywanie", ponieważ jedzenie oprócz walorów smakowych powinno odżywiać całe nasze ciało- ma wpływ nie tylko na sylwetkę, ale też włosy, paznokcie, czy skórę. Trzeba pamiętać też o odpowiedniej suplementacji i piciu wody.
Jesli chodzi o cellulit to przeteestowałam bardzo wiele kosmetyków i do tej pory najlepszym okazał sie balsam Nolicell https://nolicell.pl/  nie wiem czy jest dostępny w sklepach stacjonarnych, ale sama zamawiałam przez internet. Codziennie wcierałam i ćwiczyłam i dopiero to pomogło mi wyeliminować cellulit.

Odnośnik do komentarza

jak szukasz dobrego kosmetyku, który na prawdę pomoże ci w cellulicie polecam olejek Busajna. Znakomity, naturalny olejek. Super się wchłania, ładnie pachnie. Skóra staje się jędrniejsza, gładsza. Działa tez na skórę problematyczna także z łuszczyca

Odnośnik do komentarza
Gość Jagoda90

Ja też przez długi czas borykałam się z problemem cellulitu na udach i pośladkach. Mimo, że jestem aktywna fizycznie, to w żaden sposób nie mogłam się go pozbyć. Dopiero w ubiegłym roku koleżanka poleciła mi endermologię LPG. Po krótki namyśle zdecydowałam się na serię zabiegów w gabinecie www.gabinetkosmetologicznytychy.pl. Rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Skóra w problematycznych miejscach stała się jędrniejsza i gładsza. Szczerze mogę polecić tę metodę.

Odnośnik do komentarza
Gość Igloteka

Nawilżanie , woda - picie codziennie 2-3 listrów wody. Wiem, ze może się to wydawać trudne ale jest to jedynie kwestia przyzwyczajenia. . Masaże szczotką lub profesjonalne u dobrej kosmetolog. No i kosmetyki z kofeina:

https://puderek.com.pl/3691-bingospa-koncentrat-cynamonowo-kofeinowy-z-l-karnityna-250-ml-ujedrnia-na-cellulit.html

Ten ma dobry skład. 

Miałam bardzo duży problem z wiszącą skórą i pomogła seria zabiegów radiofrekwencją mikroigłową - stymuluje odbudowę kolagenu w skórze ale na efekty czeka się nawet do pół roku.

Odnośnik do komentarza

Cellulit można zwalczyć jedząc dużo błonnika i pełnoziarnistych produktów, a także owoców i warzyw, ponieważ przyczyniają się one do usuwania toksyn z organizmu, a tym samym zapobiegają grudkowości skóry. Do antycellulitowych produktów zaliczamy także szparagi, brokuły, tłuste ryby oraz egzotyczne owoce, np. grejpfruty, ananasy i cytryny.

Zwalcz cellulit - pij dużo wody

A najlepiej zrób detox, pij dużo wody i ruszaj się 

Najlepszy, najtańszy i sprawdzony efekt.

Nie czekaj na rozstępy bo będzie za późno!!!

Jeśli nie masz czasu na ruch codziennie, polecam poczytać sobie o eleketrostymulacji

https://www.intime20.pl

Już jedna sesja tygodniowo daje świetne rezultaty. Poza tym jest to zabieg bezpieczny oraz pozwala na zrzucenie masy kalorii podczas jednej sesji. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...